Bu sezonun en formda ismi Celustka'nın, en azından vefa anlamında sahada olması gerektiğini düşündüğümüz anlarda Antalyaspor'un golü geldi." />

banner212

banner211

Olcay Çakır: Göçük!


Bu sezonun en formda ismi Celustka'nın, en azından vefa anlamında sahada olması gerektiğini düşündüğümüz anlarda Antalyaspor'un golü geldi.

Diğer 05.02.2012, 09:15
Olcay Çakır: Göçük!
banner218

Bu sezonun en formda ismi Celustka'nın, en azından vefa anlamında sahada olması gerektiğini düşündüğümüz anlarda Antalyaspor'un golü geldi. Erken gol gibi gözükse de o golün işaretlerini o 3 dakika da...Bu sezonun en formda ismi Celustka'nın, en azından vefa anlamında sahada olması gerektiğini düşündüğümüz anlarda Antalyaspor'un golü geldi.Erken gol gibi gözükse de o golün işaretlerini o 3 dakika da çoktan vermişti Antalyaspor!
Mehmet Özdilek, öz güveni patlamış Trabzonspor'un klasik dizilişine, karşı dizilişle iyi bir cevap vermiş oldu.Kanatlarını etkili kullanan, sürekli deneyen, hızlı pas yapan Antalyaspor'un galip gelmesi çok normal.Geçen yılın Antalyaspor maçlarının da hakemi olan Hüseyin Göçek'i biz o maçlardan biliyorduk!Goldeki faulü görememesi, bir pozisyona takılıp da hemen sonra alakasız bir pozisyonda penaltı vermesi şaşırtmadı.Tolga'nın kurtarışına rağmen, uyguladığı "unutulmuş kural" göz yaşartan hassasiyetteydi.
Aklımıza Cüneyt Çakır'ın standartları geliverdi.Trabzonspor'a uyguladıkları bu kurallar ömürleri boyunca peşlerini bırakmaz, haberleri olsun!Mustafa ve Aykut'un takımının en iyileri olması ve bu iki oyuncunun ortak özellikleri herkesi düşündürmeli.Önlerinde oynayan yabancıların mazeretleri olmasa bu değerleri göremeyecektik.
Zokora'nın dönüşünü Colman dert edinmeli, genç Aykut değil!Alanzinho'nun önce tercih edilip de son 20 dakikalarda sahada olmaması hesap hatasıdır!
Olcan'la yükselen Trabzonspor performansı, onun kilit yemesiyle de durdu. Şimdi şapkalar öne!


Kaynak : http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20120205/olcay_cakir_gocuk.html

Yorumlar (0)