Olgunlar Futbol Turnuvası 16.akşam maçları
Olgunlar Futbol Turnuvası onaltıncı akşam maçları ile devam ediyor...

Faydalı Kuyumculuk: 8-Reisoğlu Restoran: 4

Hakem: Salim Karahan

Faydalı Kuyumculuk: Ümit Yalçın, Erkan Sezgin, Yasin Çelik, Murat Özkan, Mustafa Çabuk, Vedat Tapan, Bülent Belat, Aytekin Kebelioğlu, Atakan Gültekin

Antrenör: Nurettin Çelikarslan

Reisoğlu Restoran: Önder Gökdemir, Eser Balaban, Koray Avcı, Yusuf Açıkyörük, Tamer Yüksel, Rüstem Baş, Engin Bıyık

Antrenör: Özer Yüksel

Goller: Dk.10-40 Yasin Çelik, Dk.15 Atakan Gültekin, Dk.24-35-38 Bülent Belat, Dk.42-45 Erkan Sezgin (Faydalı Kuyumculuk), Dk.16-29 Rüstem Baş, Dk.22 Tamer Yüksel, Dk.26 Engin Bıyık (Reisoğlu Restoran)

---

         AR Metal: 6-Akyazı Yenicami Esnaf: 2

Hakem: Salim Karahan

AR Metal: Rasim Aksu, Yalçın Demir, Ayhan Coşkun, Naim Sarı, Taner Yazıcı, Kadir Köprücü, Çetin Kaya, Hüseyin Polat

Antrenör: Akif Ülker

Akyazı Yenicami Esnaf: Osman Mangıroğlu, Hasan Akcan, Ömer Uluköylü, Osman Özdağ, Yusuf Nalçacıoğlu, Ayhan Özcan

Antrenör: Asım Sarıçizmeli

Goller: Dk.8-30 Hüseyin Polat, Dk.12 Taner Yazıcı, Dk.32 Kadir Köprücü, Dk.45-47 Naim Sarı (AR Metal), Dk.29-31 Osman Özdağ (Akyazı Yenicami Esnaf)

---

         İki Yıldız Çamaşırları: 13-Huzur Yapı&Tunç Ticaret: 1

Hakem: Anıl Garan

İki Yıldız Çamaşırları: Mehmet Koca, Sedat Altıntaş, Yalçın Şaşı, İrfan Dal, Mustafa Kocabey, Yusuf Çelik, Kubilay Erel, Bekir Bildik

Antrenör: Kağan Kocabey

Huzur Yapı&Tunç Ticaret: Ayhan Yılay, Selim Kartal, Mehmet Emin Dertli, Ayhan Akman, Levent Surmaz, Burak Börtlüoğlu, Faruk Elimdar

Antrenör: Tuncay Tunç

Goller: Dk.5 Ayhan Akman (Huzur Yapı&Tunç Ticaret), Dk.9-17 Yusuf Çelik, Dk.12-14 Bekir Bildik, Dk.16-22-28-38-39-41-42-45 Mustafa Kocabey, Dk.35 Sedat Altıntaş (İki Yıldız Çamaşırları)

---

ASKF İnko İnşaat: 4-Tarım Kredi: 2

Hakem: Anıl Garan

ASKF İnko İnşaat: Kadir Sezer, Hakan Köksöken, Köksal Ok, Adnan Çetin, Erol Aydın, Recep Erbaş, Sezgin Tetik, İzzet Yaldız

Antrenör: İsmet Emanet

Tarım Kredi: Haludun Memiş, Ali Kudu, Yüksel Kadıoğlu, Resul Nebioğlu, Şevket Ulusinan, Salih Şimşek, Turgut Kurt, Abdullah Şentürk, İbrahim Ceylan

Antrenör: Recai Benli

Goller: Dk.10-41 Adnan Çetin, Dk.32 Sezgin Tetik, Dk.39 İzzet Yaldız (ASKF İnko İnşaat), Dk.15 Ali Kudu, Dk.41 Turgut Kurt (Tarım Kredi)

---

Coşkunspor: 4-Eski Reji: 9

Hakem: Enes Fedai

Coşkunspor: Remzi Piriştine, Hasan Kurtiç, İsrafil Kaya, Bülent Tuğcu, Mithat Başar, Adnan Şekerci, Şinasi Akkuş, Ömer Kınalıbalaban, Kayhan Levent Yürü

Antrenör: Bülent Tuğcu

Eski Reji: Ayhan Kılıç, Erdoğan Hızır, Erol Kolcu, Latif Yan, Osman Altıntaş, Nejat Ersin, Güngör Öztürk

Antrenör: M.Kemal Aydın

Goller: Dk.1-7-28 Osman Altıntaş, Dk.3-39 Güngör Öztürk, Dk.13-47 Nejat Ersin, Dk.22-46 Erol Kolcu (Eski Reji), Dk.12 İsrafil Kaya, Dk.23 Adnan Şekerci, Dk.29-32 Ömer Kınalıbalaban (Coşkunspor)

---

Adapazarı Belediyesi: 3-Simge Eşarpları: 3

Hakem: Enes Fedai

Adapazarı Belediyesi: Recep Durak, Yılmaz Karaaslan, Ercan Önsal, Özcan Sönmez, Hakan Ergünoğlu, Nail Kurt

Antrenör: Turan Varkan

Simge Eşarpları: Ahmet Taşkın, Tamer Arancı, Fuat Karadağ, Ünal Dilek, Aydın Alkan, Erdinç Tuğralı, Akif Arslan, Hasan Altuntaş, Suat Muratdağı

Antrenör: Behçet Durak

Goller: Dk.9 Hasan Altuntaş, Dk.13 Aydın Alkan, Dk.28 Fuat Karadağ (Simge Eşarpları), Dk.15 Nail Kurt, Dk.33 Özcan Sönmez, Dk.34 Murat Tunçlar (Adapazarı Belediyesi)

Sarı Kartlar: Dk.39 Yılmaz Karaaslan, Dk.40 Özcan Sönmez (Adapazarı Belediyesi)

---

         Turnuvada Program

27.06.2012 Çarşamba

Saat 19.00 Aygünler Bellona-Odabaş Kuyumculuk (Yaşlı Olgunlar)

Saat 20.00 Ayan İnşaat-SASKİ (Olgunlar B)

Saat 21.00 Kayar Steak House-TAV Havalimanları Holding (Genç Olgunlar B)

Saat 22.00 Pilsan İnşaat-Sofuoğlu Sohofone (Olgunlar A)

Saat 23.00 Adapazarı Belediyesi-Gürova Süt Ürünleri (Genç Olgunlar A)

---

28.06.2012 Perşembe

Saat 18.00 Faydalı Orfimo Mobilya-Huzur Yapı Tunç Ticaret (Genç Olgunlar A)

Saat 19.00 Sapanca TGM-Suev İnşaat (Genç Olgunlar B)

Saat 20.00 Akyazı Yenicami Esnaf-Altındere Belediyesi (Olgunlar B)

Saat 21.00 Akyazı Semazen Etbalık-Adapazarı Belediyesi (Olgunlar A)

Saat 22.00 Beşkardeşler Büro Mobilya-Mramor Oluk Sistemleri (Yaşlı Olgunlar)

Saat 23.00 Bosna Şahinpen-Maden Grup İnşaat (Olgunlar B)

---

 

 
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.