banner212

banner211

Olgunlar Futbol Turnuvası 16.akşam maçları

Olgunlar Futbol Turnuvası onaltıncı akşam maçları ile devam ediyor.

Diğer 27.06.2012, 11:00
Olgunlar Futbol Turnuvası 16.akşam maçları
banner218
Olgunlar Futbol Turnuvası onaltıncı akşam maçları ile devam ediyor...

Faydalı Kuyumculuk: 8-Reisoğlu Restoran: 4

Hakem: Salim Karahan

Faydalı Kuyumculuk: Ümit Yalçın, Erkan Sezgin, Yasin Çelik, Murat Özkan, Mustafa Çabuk, Vedat Tapan, Bülent Belat, Aytekin Kebelioğlu, Atakan Gültekin

Antrenör: Nurettin Çelikarslan

Reisoğlu Restoran: Önder Gökdemir, Eser Balaban, Koray Avcı, Yusuf Açıkyörük, Tamer Yüksel, Rüstem Baş, Engin Bıyık

Antrenör: Özer Yüksel

Goller: Dk.10-40 Yasin Çelik, Dk.15 Atakan Gültekin, Dk.24-35-38 Bülent Belat, Dk.42-45 Erkan Sezgin (Faydalı Kuyumculuk), Dk.16-29 Rüstem Baş, Dk.22 Tamer Yüksel, Dk.26 Engin Bıyık (Reisoğlu Restoran)

---

         AR Metal: 6-Akyazı Yenicami Esnaf: 2

Hakem: Salim Karahan

AR Metal: Rasim Aksu, Yalçın Demir, Ayhan Coşkun, Naim Sarı, Taner Yazıcı, Kadir Köprücü, Çetin Kaya, Hüseyin Polat

Antrenör: Akif Ülker

Akyazı Yenicami Esnaf: Osman Mangıroğlu, Hasan Akcan, Ömer Uluköylü, Osman Özdağ, Yusuf Nalçacıoğlu, Ayhan Özcan

Antrenör: Asım Sarıçizmeli

Goller: Dk.8-30 Hüseyin Polat, Dk.12 Taner Yazıcı, Dk.32 Kadir Köprücü, Dk.45-47 Naim Sarı (AR Metal), Dk.29-31 Osman Özdağ (Akyazı Yenicami Esnaf)

---

         İki Yıldız Çamaşırları: 13-Huzur Yapı&Tunç Ticaret: 1

Hakem: Anıl Garan

İki Yıldız Çamaşırları: Mehmet Koca, Sedat Altıntaş, Yalçın Şaşı, İrfan Dal, Mustafa Kocabey, Yusuf Çelik, Kubilay Erel, Bekir Bildik

Antrenör: Kağan Kocabey

Huzur Yapı&Tunç Ticaret: Ayhan Yılay, Selim Kartal, Mehmet Emin Dertli, Ayhan Akman, Levent Surmaz, Burak Börtlüoğlu, Faruk Elimdar

Antrenör: Tuncay Tunç

Goller: Dk.5 Ayhan Akman (Huzur Yapı&Tunç Ticaret), Dk.9-17 Yusuf Çelik, Dk.12-14 Bekir Bildik, Dk.16-22-28-38-39-41-42-45 Mustafa Kocabey, Dk.35 Sedat Altıntaş (İki Yıldız Çamaşırları)

---

ASKF İnko İnşaat: 4-Tarım Kredi: 2

Hakem: Anıl Garan

ASKF İnko İnşaat: Kadir Sezer, Hakan Köksöken, Köksal Ok, Adnan Çetin, Erol Aydın, Recep Erbaş, Sezgin Tetik, İzzet Yaldız

Antrenör: İsmet Emanet

Tarım Kredi: Haludun Memiş, Ali Kudu, Yüksel Kadıoğlu, Resul Nebioğlu, Şevket Ulusinan, Salih Şimşek, Turgut Kurt, Abdullah Şentürk, İbrahim Ceylan

Antrenör: Recai Benli

Goller: Dk.10-41 Adnan Çetin, Dk.32 Sezgin Tetik, Dk.39 İzzet Yaldız (ASKF İnko İnşaat), Dk.15 Ali Kudu, Dk.41 Turgut Kurt (Tarım Kredi)

---

Coşkunspor: 4-Eski Reji: 9

Hakem: Enes Fedai

Coşkunspor: Remzi Piriştine, Hasan Kurtiç, İsrafil Kaya, Bülent Tuğcu, Mithat Başar, Adnan Şekerci, Şinasi Akkuş, Ömer Kınalıbalaban, Kayhan Levent Yürü

Antrenör: Bülent Tuğcu

Eski Reji: Ayhan Kılıç, Erdoğan Hızır, Erol Kolcu, Latif Yan, Osman Altıntaş, Nejat Ersin, Güngör Öztürk

Antrenör: M.Kemal Aydın

Goller: Dk.1-7-28 Osman Altıntaş, Dk.3-39 Güngör Öztürk, Dk.13-47 Nejat Ersin, Dk.22-46 Erol Kolcu (Eski Reji), Dk.12 İsrafil Kaya, Dk.23 Adnan Şekerci, Dk.29-32 Ömer Kınalıbalaban (Coşkunspor)

---

Adapazarı Belediyesi: 3-Simge Eşarpları: 3

Hakem: Enes Fedai

Adapazarı Belediyesi: Recep Durak, Yılmaz Karaaslan, Ercan Önsal, Özcan Sönmez, Hakan Ergünoğlu, Nail Kurt

Antrenör: Turan Varkan

Simge Eşarpları: Ahmet Taşkın, Tamer Arancı, Fuat Karadağ, Ünal Dilek, Aydın Alkan, Erdinç Tuğralı, Akif Arslan, Hasan Altuntaş, Suat Muratdağı

Antrenör: Behçet Durak

Goller: Dk.9 Hasan Altuntaş, Dk.13 Aydın Alkan, Dk.28 Fuat Karadağ (Simge Eşarpları), Dk.15 Nail Kurt, Dk.33 Özcan Sönmez, Dk.34 Murat Tunçlar (Adapazarı Belediyesi)

Sarı Kartlar: Dk.39 Yılmaz Karaaslan, Dk.40 Özcan Sönmez (Adapazarı Belediyesi)

---

         Turnuvada Program

27.06.2012 Çarşamba

Saat 19.00 Aygünler Bellona-Odabaş Kuyumculuk (Yaşlı Olgunlar)

Saat 20.00 Ayan İnşaat-SASKİ (Olgunlar B)

Saat 21.00 Kayar Steak House-TAV Havalimanları Holding (Genç Olgunlar B)

Saat 22.00 Pilsan İnşaat-Sofuoğlu Sohofone (Olgunlar A)

Saat 23.00 Adapazarı Belediyesi-Gürova Süt Ürünleri (Genç Olgunlar A)

---

28.06.2012 Perşembe

Saat 18.00 Faydalı Orfimo Mobilya-Huzur Yapı Tunç Ticaret (Genç Olgunlar A)

Saat 19.00 Sapanca TGM-Suev İnşaat (Genç Olgunlar B)

Saat 20.00 Akyazı Yenicami Esnaf-Altındere Belediyesi (Olgunlar B)

Saat 21.00 Akyazı Semazen Etbalık-Adapazarı Belediyesi (Olgunlar A)

Saat 22.00 Beşkardeşler Büro Mobilya-Mramor Oluk Sistemleri (Yaşlı Olgunlar)

Saat 23.00 Bosna Şahinpen-Maden Grup İnşaat (Olgunlar B)

---

 

 

banner220
Yorumlar (0)