Olgunlar Turnuvası 2.Akşam Sonuçları
Sapanca TGM: 6-Kayar Steak House: 2

Hakem: Şenol Duman

Sapanca TGM: Arif Kılıç, Ferhat Öztaş, Osman Kösemen, Salih Yıldız, Recep Koşar, Osman Sağıroğlu, Sedat Bayram, Osman Kubilay, Murat Şimay, Aydın Şahin

Antrenör: Fahrettin Karadağ

Kayar Steak House: Haldun Elbirlik, Gökhan Kayar, Murat Kantarcıoğlu, Ahmet Polat, Cabir Özen, Alkan Özcımbız, Nadir Kurt, Zeki Karadağ, Abdullah İleli, Orhan Bulama

Antrenör: Erol Kolcu

Goller: Dk.3-19 Aydın Şahin, Dk.17 Recep Koşar, Dk.38 Murat Şimay, Dk.41-44 Osman Sağıroğlu (Sapanca TGM), Dk.45 Murat Kantarcıoğlu, Dk.50 Zeki Karadağ (Kayar Steak House)

---

Türk Temizlik: 6-Huzur Yapı&Tunç Ticaret: 0

Hakem: Şenol Duman

Türk Temizlik: Tuncay Pamuklar, İdris Kaymak, Şahin Yılmaz, Musa Avcı, Yaşar Şanlı, Haluk Yılmaz, Soner Çalışkan, Sebahattin Aslan, Hüseyin Süleyman, Aydın Güzel

Antrenör: Ömer Karadirim

Huzur Yapı&Tunç Ticaret: Ayhan Yılay, Selim Kartal, Mecit Taş, M.Emin Dertli, Yasin Çalık, Fahrettin Kovacıoğlu, Ayhan Akman, Levent Surmaz, Ayhan Akmaz, Bahtiyar Çiftçi, Burak Börtlüoğlu, Faruk Elimdar

Antrenör: Tuncay Tun

Goller: Dk.12-21 Hüseyin Süleyman, Dk.23-37 Aydın Güzel, Dk.30 Haluk Yılmaz, Dk.32 Musa Avcı (Türk Temizlik)

Sarı Kart: Dk.17 Sebahattin Aslan (Türk Temizlik)

---

Erenler Belediyesi: 3-Mramor Oluk Sistemleri: 5

Hakem: Ahmet Arslan

Erenler Belediyesi: Nahit Öziş, Sıtkı Meyvalı, Rıdvan İzgi, Yılmaz Tıkan, Göksel Sakoğlu, Basri Aktop, Osman Suel, Davut Nalbant, Ali Yılmaz, M.Kemal Aydın

Antrenör: Serdar Suel

Mramor Oluk Sistemleri: Zeki Kayar, Kerim Alşan, İsa Müslim, Feridun Çelik, Güven Bektaş, Abdülkadir Dinç, Nejat Eroğlu, Murat Kaymakçı, Hüseyin Beriş, Haluk Eyisoy

Antrenör: Vedat Giral

Goller: Dk.7 Sıtkı Meyvalı, Dk.48 Ali Yılmaz, Dk.49 Rıdvan İzgi (Erenler Belediyesi), Dk.26 Murat Kaymakçı, Dk.42-45 Nejat Eroğlu, Dk.44 Feridun Çelik, Dk.47 Hüseyin Beriş (Mramor Oluk Sistemleri)

Sarı Kart: Dk.48 Feridun Çelik (Mramor Oluk Sistemleri)

---

SASKİ: 5-Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita: 5

Hakem: Ahmet Arslan

SASKİ: Mesut Özkan, Fevzi Küçük, Vahit Akbaş, Ahmet Demir, Nihat İçyüz, İhsan Sezer, Hasan Sabri Yılmaz, Bülent Yıldırım, Ümit Karabaş, Uğur Çelikarslan

Antrenör: Hüseyin Karamehmet

Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita: Veysel Beşik, Yusuf Yazıcı, Orhan Dede, Sinan Kahraman, İsmail Küçük, Aykut Okan, Cengiz Bayraktar, Ahmet Öksüz

Antrenör: Sinan Uğur

Goller: Dk.6 Hasan Sabri Yılmaz, Dk.30-48 Fevzi Küçük, Dk.37 Ümit Karabaş, Dk.47 Bülent Yıldırım (SASKİ), Dk.7 Cengiz Bayraktar, Dk.9-14-45 Aykut Okan, Dk.17 İsmail Küçük (Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita)

Sarı Kartlar: Dk.9 Bülent Yıldırım (SASKİ), Dk. 33 İsmail Küçük (Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita)

---

Pilsan İnşaat: 3-Akyazı Semazen Etbalık: 6

Hakem: Evren Şişçi

Pilsan İnşaat: İsmet Meraklı, Recep Meraklı, Nail Aktaş, Ayhan Aydemir, Ahmet Töremen, Selçuk Güleç, Hakan Yapan, Alp Yıldırımalp, Erkut Yılmazer

Antrenör: Yok

Akyazı Semazen Etbalık: Ömer Dere, Ali İhsan Tarım, Murat Öz, Recai Eker, Şener Dönmez, Şener Berk, Mecit Kızıldağ, Halil Bilir, Yahya Akyol, Yılmaz Demir, Yusuf Demirbaş

Antrenör: İrfan Dinçer

Goller: Dk.6-38 Yusuf Demirbaş, Dk.16-30 Recai Eker, Dk.32 Murat Öz, Dk.39 Yılmaz Demir (Akyazı Semazen Etbalık), Dk.8-48 Hakan Yapan, Dk.34 Alp Yıldırımalp (Pilsan İnşaat)

---

TAV Holding: 2-SİNTAŞ: 6

Hakem: Evren Şişçi

TAV Holding: Uğur Beler, Ertugan Özkan, Engin Uğurkan, Erdem Uğurkan, Volkan Küpçü, Uğur Hızal, Erol Alemdar, Alper Günaydın

Antrenör: Fatih Kambur

SİNTAŞ: Muharrem Dardahan, Yasin Usta, Akan Mıhçı, Özcan Tanıl, Metin Koç, Hakan Sezvan, Ahmet Tetik, Berat Ferik, Salih Baş

Antrenör: Yok

Goller: Dk.4 Salih Baş, Dk.6-27-38 Yasin Usta, Dk.10 Hakan Sezvan, Dk.12 Ahmet Tetik (SİNTAŞ), Dk.7 Engin Uğurkan, Dk.25 Volkan Küpçü (TAV Holding)

---

Turnuvada Program

12 Haziran Salı

Saat 18.00 Göçmenspor-Adapazarı Belediyesi

Saat 19.00 AR Metal-Maden Grup İnşaat

Saat 20.00 Eski Reji-Beşkardeşler Büro Mobilya

Saat 21.00 Ertaş Harita-Faydalı Kuyumculuk

Saat 22.00 Adapazarı Bld.-Faydalı&Orfimo Mobilya

Saat 23.00 ASKF-Simge Eşarpları

---

13 Haziran Çarşamba

Saat 18.00 Akyazı Yenicami Esnaf-Bosna Şahinpen

Saat 19.00 TAV Hava Limanları Holding-Suev İnşaat

Saat 20.00 ASKF-Aygünler Bellona

Saat 21.00 İki Yıldız Çamaşırları-Tatangalar

Saat 22.00 Simge Eşarpları-Tarım Kredi

Saat 23.00 Reisoğlu-Sapanca TGM
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.