banner212

banner211

Olgunlar Turnuvası 2.Akşam Sonuçları

Sapanca TGM: 6-Kayar Steak House: 2

Hakem: Şenol Duman

Sapanca TGM: Arif Kılıç, Ferhat Öztaş, Osman Kösemen, Salih Yıldız, Recep Koşar, Osman Sağıroğlu, Sedat Bayram, Osman Kubilay, Murat Şimay, Aydın Şahin

Antrenör: Fahrettin Karadağ

Kayar Steak House: Haldun Elbirlik, Gökhan Kayar, Murat Kantarcıoğlu, Ahmet Polat, Cabir Özen, Alkan Özcımbız, Nadir Kurt, Zeki Karadağ, Abdullah İleli, Orhan Bulama

Antrenör: Erol Kolcu

Goller: Dk.

Diğer 12.06.2012, 12:17
Olgunlar Turnuvası 2.Akşam Sonuçları
banner218
Sapanca TGM: 6-Kayar Steak House: 2

Hakem: Şenol Duman

Sapanca TGM: Arif Kılıç, Ferhat Öztaş, Osman Kösemen, Salih Yıldız, Recep Koşar, Osman Sağıroğlu, Sedat Bayram, Osman Kubilay, Murat Şimay, Aydın Şahin

Antrenör: Fahrettin Karadağ

Kayar Steak House: Haldun Elbirlik, Gökhan Kayar, Murat Kantarcıoğlu, Ahmet Polat, Cabir Özen, Alkan Özcımbız, Nadir Kurt, Zeki Karadağ, Abdullah İleli, Orhan Bulama

Antrenör: Erol Kolcu

Goller: Dk.3-19 Aydın Şahin, Dk.17 Recep Koşar, Dk.38 Murat Şimay, Dk.41-44 Osman Sağıroğlu (Sapanca TGM), Dk.45 Murat Kantarcıoğlu, Dk.50 Zeki Karadağ (Kayar Steak House)

---

Türk Temizlik: 6-Huzur Yapı&Tunç Ticaret: 0

Hakem: Şenol Duman

Türk Temizlik: Tuncay Pamuklar, İdris Kaymak, Şahin Yılmaz, Musa Avcı, Yaşar Şanlı, Haluk Yılmaz, Soner Çalışkan, Sebahattin Aslan, Hüseyin Süleyman, Aydın Güzel

Antrenör: Ömer Karadirim

Huzur Yapı&Tunç Ticaret: Ayhan Yılay, Selim Kartal, Mecit Taş, M.Emin Dertli, Yasin Çalık, Fahrettin Kovacıoğlu, Ayhan Akman, Levent Surmaz, Ayhan Akmaz, Bahtiyar Çiftçi, Burak Börtlüoğlu, Faruk Elimdar

Antrenör: Tuncay Tun

Goller: Dk.12-21 Hüseyin Süleyman, Dk.23-37 Aydın Güzel, Dk.30 Haluk Yılmaz, Dk.32 Musa Avcı (Türk Temizlik)

Sarı Kart: Dk.17 Sebahattin Aslan (Türk Temizlik)

---

Erenler Belediyesi: 3-Mramor Oluk Sistemleri: 5

Hakem: Ahmet Arslan

Erenler Belediyesi: Nahit Öziş, Sıtkı Meyvalı, Rıdvan İzgi, Yılmaz Tıkan, Göksel Sakoğlu, Basri Aktop, Osman Suel, Davut Nalbant, Ali Yılmaz, M.Kemal Aydın

Antrenör: Serdar Suel

Mramor Oluk Sistemleri: Zeki Kayar, Kerim Alşan, İsa Müslim, Feridun Çelik, Güven Bektaş, Abdülkadir Dinç, Nejat Eroğlu, Murat Kaymakçı, Hüseyin Beriş, Haluk Eyisoy

Antrenör: Vedat Giral

Goller: Dk.7 Sıtkı Meyvalı, Dk.48 Ali Yılmaz, Dk.49 Rıdvan İzgi (Erenler Belediyesi), Dk.26 Murat Kaymakçı, Dk.42-45 Nejat Eroğlu, Dk.44 Feridun Çelik, Dk.47 Hüseyin Beriş (Mramor Oluk Sistemleri)

Sarı Kart: Dk.48 Feridun Çelik (Mramor Oluk Sistemleri)

---

SASKİ: 5-Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita: 5

Hakem: Ahmet Arslan

SASKİ: Mesut Özkan, Fevzi Küçük, Vahit Akbaş, Ahmet Demir, Nihat İçyüz, İhsan Sezer, Hasan Sabri Yılmaz, Bülent Yıldırım, Ümit Karabaş, Uğur Çelikarslan

Antrenör: Hüseyin Karamehmet

Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita: Veysel Beşik, Yusuf Yazıcı, Orhan Dede, Sinan Kahraman, İsmail Küçük, Aykut Okan, Cengiz Bayraktar, Ahmet Öksüz

Antrenör: Sinan Uğur

Goller: Dk.6 Hasan Sabri Yılmaz, Dk.30-48 Fevzi Küçük, Dk.37 Ümit Karabaş, Dk.47 Bülent Yıldırım (SASKİ), Dk.7 Cengiz Bayraktar, Dk.9-14-45 Aykut Okan, Dk.17 İsmail Küçük (Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita)

Sarı Kartlar: Dk.9 Bülent Yıldırım (SASKİ), Dk. 33 İsmail Küçük (Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita)

---

Pilsan İnşaat: 3-Akyazı Semazen Etbalık: 6

Hakem: Evren Şişçi

Pilsan İnşaat: İsmet Meraklı, Recep Meraklı, Nail Aktaş, Ayhan Aydemir, Ahmet Töremen, Selçuk Güleç, Hakan Yapan, Alp Yıldırımalp, Erkut Yılmazer

Antrenör: Yok

Akyazı Semazen Etbalık: Ömer Dere, Ali İhsan Tarım, Murat Öz, Recai Eker, Şener Dönmez, Şener Berk, Mecit Kızıldağ, Halil Bilir, Yahya Akyol, Yılmaz Demir, Yusuf Demirbaş

Antrenör: İrfan Dinçer

Goller: Dk.6-38 Yusuf Demirbaş, Dk.16-30 Recai Eker, Dk.32 Murat Öz, Dk.39 Yılmaz Demir (Akyazı Semazen Etbalık), Dk.8-48 Hakan Yapan, Dk.34 Alp Yıldırımalp (Pilsan İnşaat)

---

TAV Holding: 2-SİNTAŞ: 6

Hakem: Evren Şişçi

TAV Holding: Uğur Beler, Ertugan Özkan, Engin Uğurkan, Erdem Uğurkan, Volkan Küpçü, Uğur Hızal, Erol Alemdar, Alper Günaydın

Antrenör: Fatih Kambur

SİNTAŞ: Muharrem Dardahan, Yasin Usta, Akan Mıhçı, Özcan Tanıl, Metin Koç, Hakan Sezvan, Ahmet Tetik, Berat Ferik, Salih Baş

Antrenör: Yok

Goller: Dk.4 Salih Baş, Dk.6-27-38 Yasin Usta, Dk.10 Hakan Sezvan, Dk.12 Ahmet Tetik (SİNTAŞ), Dk.7 Engin Uğurkan, Dk.25 Volkan Küpçü (TAV Holding)

---

Turnuvada Program

12 Haziran Salı

Saat 18.00 Göçmenspor-Adapazarı Belediyesi

Saat 19.00 AR Metal-Maden Grup İnşaat

Saat 20.00 Eski Reji-Beşkardeşler Büro Mobilya

Saat 21.00 Ertaş Harita-Faydalı Kuyumculuk

Saat 22.00 Adapazarı Bld.-Faydalı&Orfimo Mobilya

Saat 23.00 ASKF-Simge Eşarpları

---

13 Haziran Çarşamba

Saat 18.00 Akyazı Yenicami Esnaf-Bosna Şahinpen

Saat 19.00 TAV Hava Limanları Holding-Suev İnşaat

Saat 20.00 ASKF-Aygünler Bellona

Saat 21.00 İki Yıldız Çamaşırları-Tatangalar

Saat 22.00 Simge Eşarpları-Tarım Kredi

Saat 23.00 Reisoğlu-Sapanca TGM

Yorumlar (0)