banner184
banner185
banner181

Olgunlar Turnuvası Grupları ve fikstürü
Sakarya 24ncü Olgunlar Futbol Turnuvası grupları ve fikstürü

 

24NCÜ OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI GRUPLARI

Genç Olgunlar Kategorisi

A Grubu

1-Faydalı Orfimo Mobilya

2-Türk Temizlik

3-İki Yıldız Çamaşırları

4-Tatangalar

5-Erenler Belediyesi

6-TFFHGD

7-Huzuryapı Tuna Ticaret

8-Adapazarı Belediyesi

9-Gürova Süt Ürünleri

B Grubu

1-Reisoğlu

2-Suev İnşaat

3-Kayar Steak House

4-Sintaş

5-TAV Havalimanları Holding

6-Sapanca TGM

7-Ertaş Harita

8-Modern Kuyumculuk

9-Faydalı Kuyumculuk

---

   Olgunlar Kategorisi

A Grubu

1-Akyazı Semazen Et Balık

2-Göçmenspor

3-Simge Eşarpları

4-Tarım Kredi

5-Paksan Kireç

6-ASKF

7-Adapazarı Belediyesi

8-Pilsan İnşaat

9-Sofuoğlu Shofone

B Grubu

1-Bosna Şahin Pen

2-Ar Metal

3-Modern Kuyumculuk

4-Kaynarca Ayan İnşaat

5-Burak Can İnşaat

6-SASKİ

7-Maden Grup İnşaat

8-Akyazı Yenicami Esnaf

---

Yaşlı Olgunlar Kategorisi

1-Mramor Oluk Sistemleri

2-Odabaş Kuyumculuk

3-Coşkunspor

4-Erenler Belediyesi

5-ASKF

6-Altındere Belediyesi

7-Eski Reji

8-Aygünler Bellona

9-Beşkardeşler Büro Mobilya

---

24NCÜ OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI FİKSTÜRÜ

         10 Haziran Pazar

Saat 18.00 Coşkunspor-Odabaş Kuyumculuk

Saat 19.00 Tarım Kredi-Paksan Kireç

Saat 20.00 TFFHGD-İki Yıldız Çamaşırları

Saat 21.00 Ayan İnşaat-Burakcan İnşaat

Saat 22.00 Tatangalar-Erenler Bld.&Kahve Diyarı

Saat 23.00 Suev İnşaat-Ertaş Harita

11 Haziran Pazartesi

Saat 18.00 Sapanca TGM-Kayar Steak House

Saat 19.00 Türk Temizlik-Huzur Yapı&Tunç

Saat 20.00 Erenler Belediyesi-Mramor Oluk

Saat 21.00 SASKİ-Modern Kuyumculuk

Saat 22.00 Pilsan İnşaat-Akyazı Semazen Etbalık

Saat 23.00 Sintaş-TAV Hava Limanları Holding

12 Haziran Salı

Saat 18.00 Göçmenspor-Adapazarı Belediyesi

Saat 19.00 AR Metal-Maden Grup İnşaat

Saat 20.00 Eski Reji-Beşkardeşler Büro Mobilya

Saat 21.00 Ertaş Harita-Faydalı Kuyumculuk

Saat 22.00 Adapazarı .-Faydalı&Orfimo Mobilya

Saat 23.00 ASKF-Simge Eşarpları

         13 Haziran Çarşamba

Saat 18.00 A.Yenicami Esnaf-Busna Şahinpen

Saat 19.00 TAV Hava Lim Holding-Suev İnşaat

Saat 20.00 ASKF-Aygünler Bellona

Saat 21.00 İki Yıldız Çamaşırları-Tatangalar

Saat 22.00 Simge Eşarpları-Tarım Kredi

Saat 23.00 Reisoğlu-Sapanca TGM

14 Haziran Perşembe

Saat 18.00 Erenler &Kahve Diyarı-Türk Temizlik

Saat 19.00 Mramor Oluk Sistemleri-ASKF

Saat 20.00 Modern Kuyumculuk-Reisoğlu

Saat 21.00 Paksan Kireç-Göçmenspor

Saat 22.00 Odabaş Kuyumculuk-Erenler B

Saat 23.00 Modern Kuyumculuk-Ayan İnşaat

    15 Haziran Cuma

Saat 18.00 Burakcan İnşaat-AR Metal

Saat 19.00 Aygünler Bellona-Eski Reji

Saat 20.00 Akyazı Semazen Etbalık-ASKF

Saat 21.00 Faydalı&Orfimo Mobilya-TFFHGD

Saat 22.00 Kayar Steak House-Sintaş

Saat 23.00 Bosna Şahinpen-SASKİ

     17 Haziran Pazar

Saat 19.00 Adapazarı Belediyesi-Sofuoğlu Shofone

Saat 20.00 ASKF-Odabaş Kuyumculuk

Saat 21.00 Maden Grup İnşaat-Altındere Belediyesi

Saat 22.00 Erenler Belediyesi-Coşkunspor

Saat 23.00 Faydalı Kuyum-TAV Hava Limanları

18 Haziran Pazartesi

Saat 18.00 Göçmenspor-Simge Eşarpları

Saat 19.00 Sapanca TGM_Modern Kuyumculuk

Saat 20.00 Türk Temizlik-İki Yıldız Çamaşırları

Saat 21.00 AR Metal-Modern Kuyumculuk

Saat 22.00 Beşkardeşler Büro Mobilya-Coşkunspor

Saat 23.00 Tatangalar-Faydalı&Orfimo Mobilya

19 Haziran Salı

Saat 18.00 Tarım Kredi-Akyazı Semazen Etbalık

Saat 19.00 Ayan İnşaat-Bosna Şahinpen

Saat 20.00 Sintaş-Reisoğlu

Saat 21.00 Eski Rejispor-Mramor Oluk Sistemleri

Saat 22.00 Gürova Süt Ürünleri-Erenler &Kahve Diyarı

Saat 23.00 Sofuoğlu Shofone-Paksan Kireç

   20 Haziran Çarşamba

Saat 18.00 TFFHGD-Adapazarı Belediyesi

Saat 19.00 Suev İnşaat-Kayar Steak House

Saat 20.00 Altındere Belediyesi-Burakcan İnşaat

Saat 21.00 ASKF-Pilsan İnşaat

Saat 22.00 Aygünler Mobilya-Beşkardeşler Büro

Saat 23.00 SASKİ-Akyazı Yenicami Esnaf

21 Haziran Perşembe

Saat 18.00 TAV Hava Limanları Holding-Ertaş Harita

Saat 19.00 Akyazı Semazen Etbalık-Göçmenspor

Saat 20.00 Bosna Şahinpen-AR Metal

Saat 21.00 İki Yıldız Çamaşırları-Gürova Süt Ürünleri

Saat 22.00 Mramor Oluk Sistemleri-Aygünler Bellona

Saat 23.00 Faydalı&Orfimo Mobilya-Türk Temizlik

22 Haziran Cuma

Saat 18.00 Modern Kuyumculuk-Altındere Belediyesei

Saat 19.00 Adapazarı Belediyesi-Tatangalar

Saat 20.00 Odabaş Kuyumculuk-Eski Rejispor

Saat 21.00 Simge Eşarpları-Sofuoğlu Shofone

Saat 22.00 Modern Kuyumculuk-Sintaş

Saat 23.00 Kayar Steak House-Faydalı Kuyumculuk

         23 Haziran Cumartesi

Saat 18.00 Burakcan İnşaat-Maden Grup İnşaat

Saat 19.00 Pilsan İnşaat-Tarım Kredi

Saat 20.00 Erenler &Kahve Diyarı-Huzur Yapı&Tunç

Saat 21.00 Coşkunspor-ASKF

Saat 22.00 Reisoğlu-Suev İnşaat

Saat 23.00 Akyazı Yenicami Esnaf-Ayan İnşaat

24 Haziran Pazar

Saat 18.00 Gürova Süt Ürünleri-Faydalı&Orfimo Mobilya

Saat 19.00 Beşkardeşler Büro Mobilya-Erenler Belediyesi

Saat 20.00 Sofuoğlu Shofone-Akyazı Semazen Etbalık

Saat 21.00 Paksan Kireç-Adapazarı Belediyesi

Saat 22.00 Altındere Belediyesi-Bosna Şahinpen

Saat 23.00 Sintaş-Sapanca TGM

25 Haziran Pazartesi

Saat 18.00 Göçmenspor-Pilsan İnşaat

Saat 19.00 Maden Grup İnşaat-Modern Kuyumculuk

Saat 20.00 Ertaş Harita-Kayar Steak House

Saat 21.00 ASKF-Erenler Belediyesi

Saat 22.00 Türk Temizlik-Adapazarı Belediyesi

Saat 23.00 Suev İnşaat-Modern Kuyumculuk

26 Haziran Salı

Saat 18.00 Faydalı Kuyumculuk-Reisoğlu

Saat 19.00 AR Metal-Akyazı Yenicami Esnaf

Saat 20.00 Huzur Yapı&Tunç Ticaret-İki Yıldız Çamaşırları

Saat 21.00 Tarım Kredi-ASKF

Saat 22.00 Eski Rejispor-Coşkunspor

Saat 23.00 Adapazarı Belediyesi-Simge Eşarpları

        27 Haziran Çarşamba

Saat 18.00 Ayan İnşaat-SASKİ

Saat 19.00 Aygünler Bellona-Odabaş Kuyumculuk

Saat 20.00 Tatangalar-TFFHGD

Saat 21.00 Kayar Steak House-TAV Hava Limanları

Saat 22.00 Pilsan İnşaat-Sofuoğlu Shofone

Saat 23.00 Adapazarı Belediyesi-Gürova Süt Ürünleri

         28 Haziran Perşembe

Saat 18.00 Faydalı&Orfimo Mobilya-Huzur Yapı&Tunç

Saat 19.00 Sapanca TGM-Suev İnşaat

Saat 20.00 Akyazı Yenicami Esnaf-Altındere Belediyesi

Saat 21.00 Akyazı Semazen Etbalık-Adapazarı Belediyesi

Saat 22.00 Beşkardeşler Büro Mobilya-Mramor Oluk

Saat 23.00 Bosna Şahinpen-Maden Grup İnşaat

29 Haziran Cuma

Saat 18.00 TFFHGD-Türk Temizlik

Saat 19.00 SASKİ-AR Metal

Saat 20.00 Odabaş Kuyumculuk-Mramor Oluk Sistemleri

Saat 21.00 İki Yıldız Çamaşırları-Erenler Bld.&Kahve

Saat 22.00 Reisoğlu-Ertaş Harita

Saat 23.00 ASKF-Göçmenspor

        30 Haziran Cumartesi

Saat 18.00 Simge Eşarpları-Paksan Kireç

Saat 19.00 Coşkunspor-Aygünler Bellona

Saat 20.00 Modern Kuyumculuk-Burakcan İnşaat

Saat 21.00 Modern Kuyumculuk-Faydalı Kuyumculuk

Saat 22.00 Huzur Yapı&Tunç Ticaret-Adapazarı Belediyesi

Saat 23.00 Adapazarı Belediyesi-Pilsan İnşaat

 

1 Temmuz Pazar

Saat 18.00 Suev İnşaat-Sintaş

Saat 19.00 Sofuoğlu Shofone-ASKF

Saat 20.00 Erenler Belediyesi-Eski Rejispor

Saat 21.00 Maden Grup İnşaat-Akyazı Yenicami Esnaf

Saat 22.00 Gürova Süt Ürünleri-TFFHGD

Saat 23.00 Altındere Belediyesi-SASKİ

    2 Temmuz Pazartesi

Saat 18.00 Erenler .&Kahve Diyarı-Faydalı&Orfimo

Saat 19.00 TAV Hava Limanları Holding-Reisoğlu

Saat 20.00 ASKF-Beşkardeşler Büro Mobilya

Saat 21.00 Burakcan İnşaat-Bosna Şahinpen

Saat 22.00 Faydalı Kuyumculuk-Sapanca TGM

Saat 23.00 Paksan Kireç-Akyazı Semazen Etbalık

         3 Temmuz Salı

Saat 18.00 Ertaş Harita-Modern Kuyumculuk

Saat 19.00 Göçmenspor-Tarım Kredi

Saat 20.00 AR Metal-Ayan İnşaat

Saat 21.00 Mramor Oluk Sistemleri-Coşkunspor

Saat 22.00 Türk Temizlik-Tatangalar

Saat 23.00 Reisoğlu-Kayar Steak House

5 Temmuz Perşembe

Saat 18.00 ASKF-Adapazarı Belediyesi

Saat 19.00 Sintaş-Faydalı Kuyumculuk

Saat 20.00 SASKİ-Maden Grup İnşaat

Saat 21.00 TFFHGD-Huzur Yapı&Tunç Ticaret

Saat 22.00 Eski Rejispor-ASKF

Saat 23.00 Adapazarı Belediyesi-Erenler .&Kahve Diyarı

   6 Temmuz Cuma

Saat 18.00 Tatangalar-Gürova Süt Ürünleri

Saat 19.00 Akyazı Yenicami Esnaf-Burakcan İnşaat

Saat 20.00 Pilsan İnşaat-Paksan Kireç

Saat 21.00 Aygünler Bellona-Erenler Belediyesi

Saat 22.00 Modern Kuyumculuk-TAV Hava Limanları

Saat 23.00 Tarım Kredi-Sofuoğlu Shofone

       7 Temmuz Cumartesi

Saat 18.00 Ayan İnşaat-Altındere Belediyesi

Saat 19.00 Beşkardeşler Büro Mobilya-Odabaş

Saat 20.00 Faydalı&Orfimo Mobilya-İki Yıldız Çamaşırları

Saat 21.00 Sapanca TGM-Ertaş Harita

Saat 22.00 Akyazı Semazen Etbalık-Simge Eşarpları

Saat 23.00 Bosna Şahinpen-Modern Kuyumculuk

  8 Temmuz Pazar

Saat 18.00 Burakcan İnşaat-SASKİ

Saat 19.00 Paksan Kireç-ASKF

Saat 20.00 Gürova Süt Ürünleri-Türk Temizlik

Saat 21.00 İki Yıldız Çamaşırları-Adapazarı Belediyesi

Saat 22.00 Faydalı Kuyumculuk-Suev İnşaat

Saat 23.00 Maden Grup İnşaat-Ayan İnşaat

         9 Temmuz Pazartesi

Saat 19.00 Huzur Yapı&Tunç Ticaret-Tatangalar

Saat 20.00 Modern Kuyumculuk-Akyazı Y.cami Esnaf

Saat 21.00 Adapazarı Belediyesi-Tarım Kredi

Saat 22.00 Kayar Steak House-Modern Kuyumculuk

Saat 23.00 Simge Eşarpları-Pilsan İnşaat

      10 Temmuz Salı

Saat 19.00 Erenler Bld.&Kahve Diyarı-TFFHGD

Saat 20.00 Ertaş Harita-Sintaş

Saat 21.00 Sofuoğlu Shofone-Göçmenspor

Saat 22.00 Altındere Belediyesi-AR Metal

Saat 23.00 TAV Hava Lim Holding-Sapanca TGM

 
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.