banner212

banner211

Olgunlar Turnuvası Grupları ve fikstürü

Sakarya 24ncü Olgunlar Futbol Turnuvası grupları ve fikstürü

 

24NCÜ OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI GRUPLARI

Genç Olgunlar Kategorisi

A Grubu

1-Faydalı Orfimo Mobilya

2-Türk Temizlik

3-İki Yıldız Çamaşırları

4-Tatangalar

5-Erenler Belediyesi

6-TFFHGD

7-Huzuryapı Tuna Ticaret

8-Adapazarı Belediyesi

9-Gürova Süt Ürünleri

B Grubu

1-Reisoğlu

2-Suev İnşaat

3-Kayar Steak House

4-Sintaş

5-TAV Havalimanları

Diğer 10.06.2012, 13:31
Olgunlar Turnuvası Grupları ve fikstürü
banner218
Sakarya 24ncü Olgunlar Futbol Turnuvası grupları ve fikstürü

 

24NCÜ OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI GRUPLARI

Genç Olgunlar Kategorisi

A Grubu

1-Faydalı Orfimo Mobilya

2-Türk Temizlik

3-İki Yıldız Çamaşırları

4-Tatangalar

5-Erenler Belediyesi

6-TFFHGD

7-Huzuryapı Tuna Ticaret

8-Adapazarı Belediyesi

9-Gürova Süt Ürünleri

B Grubu

1-Reisoğlu

2-Suev İnşaat

3-Kayar Steak House

4-Sintaş

5-TAV Havalimanları Holding

6-Sapanca TGM

7-Ertaş Harita

8-Modern Kuyumculuk

9-Faydalı Kuyumculuk

---

   Olgunlar Kategorisi

A Grubu

1-Akyazı Semazen Et Balık

2-Göçmenspor

3-Simge Eşarpları

4-Tarım Kredi

5-Paksan Kireç

6-ASKF

7-Adapazarı Belediyesi

8-Pilsan İnşaat

9-Sofuoğlu Shofone

B Grubu

1-Bosna Şahin Pen

2-Ar Metal

3-Modern Kuyumculuk

4-Kaynarca Ayan İnşaat

5-Burak Can İnşaat

6-SASKİ

7-Maden Grup İnşaat

8-Akyazı Yenicami Esnaf

---

Yaşlı Olgunlar Kategorisi

1-Mramor Oluk Sistemleri

2-Odabaş Kuyumculuk

3-Coşkunspor

4-Erenler Belediyesi

5-ASKF

6-Altındere Belediyesi

7-Eski Reji

8-Aygünler Bellona

9-Beşkardeşler Büro Mobilya

---

24NCÜ OLGUNLAR FUTBOL TURNUVASI FİKSTÜRÜ

         10 Haziran Pazar

Saat 18.00 Coşkunspor-Odabaş Kuyumculuk

Saat 19.00 Tarım Kredi-Paksan Kireç

Saat 20.00 TFFHGD-İki Yıldız Çamaşırları

Saat 21.00 Ayan İnşaat-Burakcan İnşaat

Saat 22.00 Tatangalar-Erenler Bld.&Kahve Diyarı

Saat 23.00 Suev İnşaat-Ertaş Harita

11 Haziran Pazartesi

Saat 18.00 Sapanca TGM-Kayar Steak House

Saat 19.00 Türk Temizlik-Huzur Yapı&Tunç

Saat 20.00 Erenler Belediyesi-Mramor Oluk

Saat 21.00 SASKİ-Modern Kuyumculuk

Saat 22.00 Pilsan İnşaat-Akyazı Semazen Etbalık

Saat 23.00 Sintaş-TAV Hava Limanları Holding

12 Haziran Salı

Saat 18.00 Göçmenspor-Adapazarı Belediyesi

Saat 19.00 AR Metal-Maden Grup İnşaat

Saat 20.00 Eski Reji-Beşkardeşler Büro Mobilya

Saat 21.00 Ertaş Harita-Faydalı Kuyumculuk

Saat 22.00 Adapazarı .-Faydalı&Orfimo Mobilya

Saat 23.00 ASKF-Simge Eşarpları

         13 Haziran Çarşamba

Saat 18.00 A.Yenicami Esnaf-Busna Şahinpen

Saat 19.00 TAV Hava Lim Holding-Suev İnşaat

Saat 20.00 ASKF-Aygünler Bellona

Saat 21.00 İki Yıldız Çamaşırları-Tatangalar

Saat 22.00 Simge Eşarpları-Tarım Kredi

Saat 23.00 Reisoğlu-Sapanca TGM

14 Haziran Perşembe

Saat 18.00 Erenler &Kahve Diyarı-Türk Temizlik

Saat 19.00 Mramor Oluk Sistemleri-ASKF

Saat 20.00 Modern Kuyumculuk-Reisoğlu

Saat 21.00 Paksan Kireç-Göçmenspor

Saat 22.00 Odabaş Kuyumculuk-Erenler B

Saat 23.00 Modern Kuyumculuk-Ayan İnşaat

    15 Haziran Cuma

Saat 18.00 Burakcan İnşaat-AR Metal

Saat 19.00 Aygünler Bellona-Eski Reji

Saat 20.00 Akyazı Semazen Etbalık-ASKF

Saat 21.00 Faydalı&Orfimo Mobilya-TFFHGD

Saat 22.00 Kayar Steak House-Sintaş

Saat 23.00 Bosna Şahinpen-SASKİ

     17 Haziran Pazar

Saat 19.00 Adapazarı Belediyesi-Sofuoğlu Shofone

Saat 20.00 ASKF-Odabaş Kuyumculuk

Saat 21.00 Maden Grup İnşaat-Altındere Belediyesi

Saat 22.00 Erenler Belediyesi-Coşkunspor

Saat 23.00 Faydalı Kuyum-TAV Hava Limanları

18 Haziran Pazartesi

Saat 18.00 Göçmenspor-Simge Eşarpları

Saat 19.00 Sapanca TGM_Modern Kuyumculuk

Saat 20.00 Türk Temizlik-İki Yıldız Çamaşırları

Saat 21.00 AR Metal-Modern Kuyumculuk

Saat 22.00 Beşkardeşler Büro Mobilya-Coşkunspor

Saat 23.00 Tatangalar-Faydalı&Orfimo Mobilya

19 Haziran Salı

Saat 18.00 Tarım Kredi-Akyazı Semazen Etbalık

Saat 19.00 Ayan İnşaat-Bosna Şahinpen

Saat 20.00 Sintaş-Reisoğlu

Saat 21.00 Eski Rejispor-Mramor Oluk Sistemleri

Saat 22.00 Gürova Süt Ürünleri-Erenler &Kahve Diyarı

Saat 23.00 Sofuoğlu Shofone-Paksan Kireç

   20 Haziran Çarşamba

Saat 18.00 TFFHGD-Adapazarı Belediyesi

Saat 19.00 Suev İnşaat-Kayar Steak House

Saat 20.00 Altındere Belediyesi-Burakcan İnşaat

Saat 21.00 ASKF-Pilsan İnşaat

Saat 22.00 Aygünler Mobilya-Beşkardeşler Büro

Saat 23.00 SASKİ-Akyazı Yenicami Esnaf

21 Haziran Perşembe

Saat 18.00 TAV Hava Limanları Holding-Ertaş Harita

Saat 19.00 Akyazı Semazen Etbalık-Göçmenspor

Saat 20.00 Bosna Şahinpen-AR Metal

Saat 21.00 İki Yıldız Çamaşırları-Gürova Süt Ürünleri

Saat 22.00 Mramor Oluk Sistemleri-Aygünler Bellona

Saat 23.00 Faydalı&Orfimo Mobilya-Türk Temizlik

22 Haziran Cuma

Saat 18.00 Modern Kuyumculuk-Altındere Belediyesei

Saat 19.00 Adapazarı Belediyesi-Tatangalar

Saat 20.00 Odabaş Kuyumculuk-Eski Rejispor

Saat 21.00 Simge Eşarpları-Sofuoğlu Shofone

Saat 22.00 Modern Kuyumculuk-Sintaş

Saat 23.00 Kayar Steak House-Faydalı Kuyumculuk

         23 Haziran Cumartesi

Saat 18.00 Burakcan İnşaat-Maden Grup İnşaat

Saat 19.00 Pilsan İnşaat-Tarım Kredi

Saat 20.00 Erenler &Kahve Diyarı-Huzur Yapı&Tunç

Saat 21.00 Coşkunspor-ASKF

Saat 22.00 Reisoğlu-Suev İnşaat

Saat 23.00 Akyazı Yenicami Esnaf-Ayan İnşaat

24 Haziran Pazar

Saat 18.00 Gürova Süt Ürünleri-Faydalı&Orfimo Mobilya

Saat 19.00 Beşkardeşler Büro Mobilya-Erenler Belediyesi

Saat 20.00 Sofuoğlu Shofone-Akyazı Semazen Etbalık

Saat 21.00 Paksan Kireç-Adapazarı Belediyesi

Saat 22.00 Altındere Belediyesi-Bosna Şahinpen

Saat 23.00 Sintaş-Sapanca TGM

25 Haziran Pazartesi

Saat 18.00 Göçmenspor-Pilsan İnşaat

Saat 19.00 Maden Grup İnşaat-Modern Kuyumculuk

Saat 20.00 Ertaş Harita-Kayar Steak House

Saat 21.00 ASKF-Erenler Belediyesi

Saat 22.00 Türk Temizlik-Adapazarı Belediyesi

Saat 23.00 Suev İnşaat-Modern Kuyumculuk

26 Haziran Salı

Saat 18.00 Faydalı Kuyumculuk-Reisoğlu

Saat 19.00 AR Metal-Akyazı Yenicami Esnaf

Saat 20.00 Huzur Yapı&Tunç Ticaret-İki Yıldız Çamaşırları

Saat 21.00 Tarım Kredi-ASKF

Saat 22.00 Eski Rejispor-Coşkunspor

Saat 23.00 Adapazarı Belediyesi-Simge Eşarpları

        27 Haziran Çarşamba

Saat 18.00 Ayan İnşaat-SASKİ

Saat 19.00 Aygünler Bellona-Odabaş Kuyumculuk

Saat 20.00 Tatangalar-TFFHGD

Saat 21.00 Kayar Steak House-TAV Hava Limanları

Saat 22.00 Pilsan İnşaat-Sofuoğlu Shofone

Saat 23.00 Adapazarı Belediyesi-Gürova Süt Ürünleri

         28 Haziran Perşembe

Saat 18.00 Faydalı&Orfimo Mobilya-Huzur Yapı&Tunç

Saat 19.00 Sapanca TGM-Suev İnşaat

Saat 20.00 Akyazı Yenicami Esnaf-Altındere Belediyesi

Saat 21.00 Akyazı Semazen Etbalık-Adapazarı Belediyesi

Saat 22.00 Beşkardeşler Büro Mobilya-Mramor Oluk

Saat 23.00 Bosna Şahinpen-Maden Grup İnşaat

29 Haziran Cuma

Saat 18.00 TFFHGD-Türk Temizlik

Saat 19.00 SASKİ-AR Metal

Saat 20.00 Odabaş Kuyumculuk-Mramor Oluk Sistemleri

Saat 21.00 İki Yıldız Çamaşırları-Erenler Bld.&Kahve

Saat 22.00 Reisoğlu-Ertaş Harita

Saat 23.00 ASKF-Göçmenspor

        30 Haziran Cumartesi

Saat 18.00 Simge Eşarpları-Paksan Kireç

Saat 19.00 Coşkunspor-Aygünler Bellona

Saat 20.00 Modern Kuyumculuk-Burakcan İnşaat

Saat 21.00 Modern Kuyumculuk-Faydalı Kuyumculuk

Saat 22.00 Huzur Yapı&Tunç Ticaret-Adapazarı Belediyesi

Saat 23.00 Adapazarı Belediyesi-Pilsan İnşaat

 

1 Temmuz Pazar

Saat 18.00 Suev İnşaat-Sintaş

Saat 19.00 Sofuoğlu Shofone-ASKF

Saat 20.00 Erenler Belediyesi-Eski Rejispor

Saat 21.00 Maden Grup İnşaat-Akyazı Yenicami Esnaf

Saat 22.00 Gürova Süt Ürünleri-TFFHGD

Saat 23.00 Altındere Belediyesi-SASKİ

    2 Temmuz Pazartesi

Saat 18.00 Erenler .&Kahve Diyarı-Faydalı&Orfimo

Saat 19.00 TAV Hava Limanları Holding-Reisoğlu

Saat 20.00 ASKF-Beşkardeşler Büro Mobilya

Saat 21.00 Burakcan İnşaat-Bosna Şahinpen

Saat 22.00 Faydalı Kuyumculuk-Sapanca TGM

Saat 23.00 Paksan Kireç-Akyazı Semazen Etbalık

         3 Temmuz Salı

Saat 18.00 Ertaş Harita-Modern Kuyumculuk

Saat 19.00 Göçmenspor-Tarım Kredi

Saat 20.00 AR Metal-Ayan İnşaat

Saat 21.00 Mramor Oluk Sistemleri-Coşkunspor

Saat 22.00 Türk Temizlik-Tatangalar

Saat 23.00 Reisoğlu-Kayar Steak House

5 Temmuz Perşembe

Saat 18.00 ASKF-Adapazarı Belediyesi

Saat 19.00 Sintaş-Faydalı Kuyumculuk

Saat 20.00 SASKİ-Maden Grup İnşaat

Saat 21.00 TFFHGD-Huzur Yapı&Tunç Ticaret

Saat 22.00 Eski Rejispor-ASKF

Saat 23.00 Adapazarı Belediyesi-Erenler .&Kahve Diyarı

   6 Temmuz Cuma

Saat 18.00 Tatangalar-Gürova Süt Ürünleri

Saat 19.00 Akyazı Yenicami Esnaf-Burakcan İnşaat

Saat 20.00 Pilsan İnşaat-Paksan Kireç

Saat 21.00 Aygünler Bellona-Erenler Belediyesi

Saat 22.00 Modern Kuyumculuk-TAV Hava Limanları

Saat 23.00 Tarım Kredi-Sofuoğlu Shofone

       7 Temmuz Cumartesi

Saat 18.00 Ayan İnşaat-Altındere Belediyesi

Saat 19.00 Beşkardeşler Büro Mobilya-Odabaş

Saat 20.00 Faydalı&Orfimo Mobilya-İki Yıldız Çamaşırları

Saat 21.00 Sapanca TGM-Ertaş Harita

Saat 22.00 Akyazı Semazen Etbalık-Simge Eşarpları

Saat 23.00 Bosna Şahinpen-Modern Kuyumculuk

  8 Temmuz Pazar

Saat 18.00 Burakcan İnşaat-SASKİ

Saat 19.00 Paksan Kireç-ASKF

Saat 20.00 Gürova Süt Ürünleri-Türk Temizlik

Saat 21.00 İki Yıldız Çamaşırları-Adapazarı Belediyesi

Saat 22.00 Faydalı Kuyumculuk-Suev İnşaat

Saat 23.00 Maden Grup İnşaat-Ayan İnşaat

         9 Temmuz Pazartesi

Saat 19.00 Huzur Yapı&Tunç Ticaret-Tatangalar

Saat 20.00 Modern Kuyumculuk-Akyazı Y.cami Esnaf

Saat 21.00 Adapazarı Belediyesi-Tarım Kredi

Saat 22.00 Kayar Steak House-Modern Kuyumculuk

Saat 23.00 Simge Eşarpları-Pilsan İnşaat

      10 Temmuz Salı

Saat 19.00 Erenler Bld.&Kahve Diyarı-TFFHGD

Saat 20.00 Ertaş Harita-Sintaş

Saat 21.00 Sofuoğlu Shofone-Göçmenspor

Saat 22.00 Altındere Belediyesi-AR Metal

Saat 23.00 TAV Hava Lim Holding-Sapanca TGM

 

banner220
Yorumlar (0)