banner206

Olgunlar turnuvası tüm hızıyla
Olgunlar turnuvasında takımlar ilerleyen günlerde rakipleri ile karşılaşarak gruplarda çıkmak için mücadele ediyor.

Olgunlar turnuvasında takımlar ilerleyen günlerde rakipleri ile karşılaşarak gruplarda çıkmak için mücadele ediyor.


Tansu Çiller Halı Sahası’nda devam eden maçlarda takımlar karşılaştıkları rakiplerini yenebilmek için kıyasıya mücadele ediyor. Önceki akşam oynanan karşılaşmalar 4 galibiyet 1 beraberlik ile bitti.  






Hun Haşere İlaçlama   . 2


Karacalar Bellona        : 6


 


Hakem: Hasan Işık


Hun Haşere İlaçlama: Önol Taşöz, İlker doğan, Ahmet Hun, Gürsu Başpınar, Bülent Bulut, Bülent Pehlivan,  İrfan Amasyalı, İbrahim Tandoğan, Ümit Yılmaz, Çağlar Başpınar


Antrenör: Aydın Çalapverdi


Karacalar Bellona: Mesut Özkan, Zafer karagöz, Şükrü Kara, Mahmut Taşdemir, Berat Ferik, Cavit Salpat, Ali Kemal Balçık, Metin Öztürk, Vedat Baş


Antrenör: Sinan Panta


Goller: Dk.6 Berat, Dk16-47-48 Cavit, Dk.33-42 Zafer (Karacalar Bellona), Dk.43-45 Ümit (Hun Haşere İlaçlama)


 


 


Tıkıntı Izgara                      : 1


Karacalar İstikbal              : 9


 


Hakem: İzzet Alp Dolgun


Tıkıntı Izgara: Turgut Çırak, Seçkin Günay, Erdal Erebilir, Serkan Çallı, Aytaç Barut, Erdoğan Talay, Ruhi Avcı, Kemal Başoğlu, Ali Can, Engin Akyıldız


Antrenör: Ramis Sınır


Karacalar İstikbal: Şaban Çolak, Vedat Tapan, Erdoğan Özcan, Atakan Gültekin, Murat Alan, Aytekin Kebelioğlu, Fatih Sarman, Önder Gökdemir, Güngör Açıkgöz


Goller: Dk. 2-27-43 Güngör, Dk.17 penaltı ve Dk.29, Dk.38 Erdoğan, Dk.32-35 Aytekin, Dk.36 Fatih (Karacalar İstikbal) Dk.11 Erdoğan (Tıkıntı Izgara


 


 


Altıniş Kuyumculuk            : 9


Sakarya Rafting                  : 5


 


Hakem: Ahmet Eşsiz


Sakarya Rafting: Yavuz Hızel, Zafer Çakmak, Adem Berberdoğlu, Şerif Ali Karanfil, Rahim Zafer, Mustafa Göztok, Birol Sadıkoğlu, Şaban Yıldırım


Antrenör: Sami Bağdatlı


Altıniş Kuyumculuk: Süleyman Yetim, Hamza Hamzaoğlu, Şükrü Güneş, Hakan Tenekeci, Fevzi Küçük, Özcan Tanıl, Yasin Usta, İsmet Karataş, Cengiz Kuybulu, Yusuf Örengül, Çetin Peşin


Antrenör: Kadir Dünya


Goller: Dk.3, 23, 27 42 Hamza, Dk.9-20-43 Yasin, Dk.19 Özcan, Dk.22 Fevzi (Altıniş Kuyumculuk), Dk.8-14-38 Mustafa, Dk.Dk.17-31 Rahim (Sakarya Rafting)


 


 


Özgüllü Süt Ürünleri          : 3


İki Yıldız Çamaşır              : 5


 


Hakem: Emrullah Şahan


Özgüllü Süt Ürünleri: Haldun Meamiş, İrfan Şimşek, Adil Yazıcı, Yaşar Altıntaş, Nazif Kaçanlar, Cemal Şengül, Yener Ersoy, Erdinç Tuğralı


Antrenör: Kadir Kocacık


İki Yıldız Çamaşır: Erdal Hakko, Süleyman Çelik, Cengiz Koçyiğit, Şefik Kılıçaslan, Nurettin Kekeş, Bekir Bildik, Halil Keşçi, Zülfikar Gümüşten, Yalçın Şaşi, Ümit Yılmaz, Metin Uzun, Erkan Sezgin


Antrenör: Yusuf Çelik


Goller: Dk.4-42 Yaşar, Dk.6 Adil (Özgüllü Süt Ürünleri), Dk.19 Erkan, Dk.23 Şefik, Dk.25 Süleyman, Dk.37 Yalçın, Dk.39 Halil (İki Yıldız Çamaşır)


        


 


Yavuzlar Vagon Sanayi      : 4


Berberler Odası                           : 4


 


Hakem: Ferhat Alkan


Yavuzlar Vagon Sanayi: Şerafettin Özdemir, Hakan Sezvan, Derya Sökmenberk, Ali Alyüz, Hasan Balcı, Şahin Yılmaz, Nayim Yılmaz, Nihat Aktaş


Antrenör: Yusuf Toçoğlu


Berberler Odası: Adem Çolak, Kamil Yüksek, Aydın Güzel, Caner Çalışkan, İdris Kaymak, Şenol Kargün, Selahattin Arslan,Yusuf Diril, Özkan Kaval


Antrenör: Mustafa Soydan


Goller: Dk.2-41 Nihat, Dk.35 Hakan, Dk.38 Derya (Yavuzlar Vagon Sanayi),


Dk.19-42-44 Selahattin, Dk.6 Aydın (Berberler Odası)














Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.