Olgunlar Turnuvasında 14.Akşam maçları
Olgunlar Turnuvasında ondördüncü akşam maçları ile devam ediyor.

Faydalı Orfimo Mobilya: 3-Gürova Süt Ürünleri: 3
Hakem: Baran Budakoğlu
Faydalı Orfimo Mobilya: Engin İrden, Ersoy Yıldırım, Mustafa Faydalı, Sinan Özalp, Mesut İsen, Haluk Samsa, Fatih Sarı, Ayhan Kalyoncu
Antrenör: Fevzi Çapkınlar
Gürova Süt Ürünleri: Şaban Çolak, Metin Uslu, Murat Balaban, Turgut Okan, Sedat Memiş, Adil Yazıcı, Aydın Özmert, İsmail Kamalı, Namık Kemal Yılmaz, Halil Karaaslan
Antrenör: Ahmet Baştar
Goller: Dk.18 Metin Uslu, Dk.32 Murat Balaban, Dk.33 Sedat Memiş (Gürova Süt Ürünleri), Dk.41 Fatih Sarı, Dk.42-45 Sinan Özalp (Faydalı Orfimo Mobilya)
Sarı Kart: Dk.6 Ayhan Kalyoncu (Faydalı Orfimo Mobilya)
---
Beşkardeşler Büro Mobilyaları: 3-Erenler Belediyesi: 0 (H)
NOT: Saat 19.00?da başlaması gereken karşılaşma, Erenler Belediyesi?nin sahaya çıkmaması nedeniyle oynanmamıştır. Karşılaşmanın hakemi Baran Budakoğlu, sahada hazır bulunan Beşkardeşler Büro Mobilyaları?nın evraklarını inceledikten sonra iptal kararı vermiştir. Bu müsabaka Beşkardeşler Büro Mobilyaları?nın 3-0 Hükmen galibiyeti şeklinde tescil edilmiştir.
---
Sofuoğlu Sohofone: 0-Akyazı Semazen Etbalık: 2
Hakem: Musa Samet Yavuz
Sofuoğlu Sohofone: Aykut Uçarer, Turgut Sofuoğlu, Aydın Çolak, Mustafa Serbes, Şemsettin Ege, Halil Demirci
Antrenör: İbrahim Çolak
Akyazı Semazen Etbalık: Ömer Dere, Yılmaz Demir, Şener Berk, Murat Öz, Mecit Kızıldağ, Yusuf Demirbaş, Ali İhsan Tarım, Erdinç Atıcı, Şener Dönmez
Antrenör: İrfan Dinçer
Goller: Dk.18-39 Erdinç Atıcı (Akyazı Semazen Etbalık)
Sarı Kart: Dk.19 Turgut Sofuoğlu (Sofuoğlu Sohofone)
NOT: Sofuoğlu Sohofone, Statü gereği takımların 7?şer oyuncu ile sahada yer alması gereken karşılaşmaya 6 oyuncu ile çıkmıştır. Akyazı Semazen Etbalık?ta buna karşılık centilmenlik örneği göstererek maç boyunca sahada 6 oyuncu ile mücadele etmiş ve seyirci tarafından alkışlanmıştır.
---
Paksan Kireç: 8-Adapazarı Belediyesi: 6
Hakem: Musa Samet Yavuz
Paksan Kireç: Şaban Kaya, Şaban Kara, Çetin Tunçat, Cemil Engin, Metin Söyler, Mümin Kılıç, Roman Edle, Salih Orta, Şehabettin Duman
Antrenör: İsa Kesmen
Adapazarı Belediyesi: Recep Durak, Yılmaz Karaaslan, Erkan Çetin, Nail Kurt, Rıdvan Sezer, Hakan Ergünoğlu, Murat Tunçlar, Hüsamettin Karaaslan, Faik Yolcu, Ercan Önsal, Özcan Sönmez
Antrenör: Recep Kurt
Goller: Dk.7-49 Hakan Ergünoğlu, Dk.25-35 Nail Kurt, Dk.34 Erkan Çetin, Dk.37 Murat Tunçlar (Adapazarı Belediyesi), Dk.10 Metin Söyler, Dk.11-41-48 Çetin Tunçat, Dk.20-42 Şehabettin Duman, Dk.28-38 Mümin Kılıç (Paksan Kireç)
Sarı Kart: Dk.32 Salih Orta (Paksan Kireç)
---
Bosna Şahinpen: 4-Altındere Belediyesi: 1
Hakem: Engin Bıçak
Bosna Şahinpen: Ferruh Bayram, Haluk Tok, Rasim Dorak, Ahmet Oktar, Hasan Memiş, Cevat Koç, Ömer Akdeniz, Asım Dorak, Murat Alan, Şemsettin Çınar, Ayhan Cengiz
Antrenör: İsmail Uzekmek
Altındere Belediyesi: Yılmaz Yavuz, Adnan Öztürk, Muammer Hikmet, Mustafa Sağlam, Alim Gül, Kerim Genç, İrfan Genç, Halit Çakmak, Ali Dayıoğlu, Erol Yiğit
Antrenör: Feyruz Kıroğlu
Goller: Dk.3 Muammer Hikmet (Altındere Belediyesi), Dk.13-33-45-47 Murat Alan (Bosna Şahinpen)
Sarı Kart: Dk.48 Ayhan Cengiz (Bosna Şahinpen)
---
Sapanca TGM: 3-SİNTAŞ: 6
Hakem: Engin Bıçak
Sapanca TGM: Recep Ersoy, Osman Sağıroğlu, Osman Kubilay, Ferhat Öztaş, Sedat Bayrak, Recep Koşar, Aydın Şahin, Murat Şimay
Antrenör: Tolunay Kösemen
SİNTAŞ: Muharrem Dardahan, Nihat Aktaş, Yasin Usta, Akan Mıhçı, Hakan Sezvan, Ahmet Tetik, Berat Ferik, Salih Baş
Antrenör: Mücahit Topaloğlu
Goller: Dk.12-27 Salih Baş, Dk.13 Akan Mıhçı, Dk.34 Hakan Sezvan, Dk.47 Yasin Usta, Dk.48 Berat Ferik (SİNTAŞ), Dk.15-35 Osman Sağıroğlu, Dk.49 Osman Kubilay (Sapanca TGM)
---
Turnuvada Program
25.06.2012 Pazartesi
Saat 19.00 Göçmenspor-Pilsan İnşaat (Olgunlar A)
Saat 20.00 Maden Grup İnşaat-Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita (Olgunlar B)
Saat 21.00 Ertaş Harita-Kayar Steak House (Genç Olgunlar B)
Saat 22.00 Türk Temizlik-Adapazarı Belediyesi (Genç Olgunlar A)
Saat 23.00 Suev İnşaat-Modern Kuyumculuk&Dem-Ak Harita (Genç Olgunlar B)
---
26.06.2012 Salı
Saat 18.00 Faydalı Kuyumculuk-Reisoğlu Restoran (Genç Olgunlar B)
Saat 19.00 AR Metal-Akyazı Yenicami Esnaf (Olgunlar B)
Saat 20.00 Huzuryapı Tunç Ticaret-İki Yıldız Çamaşırları (Genç Olgunlar A)
Saat 21.00 Tarım Kredi-ASKF İnko İnşaat (Olgunlar A)
Saat 22.00 Eski Rejispor-Coşkunspor (Yaşlı Olgunlar)
Saat 23.00 Adapazarı Belediyesi-Simge Eşarpları (Olgunlar A)
---
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.