Oryantiring yarışları Gölpark'ta tamamlandı
 

Serdivan Gölpark'ta düzenlenen Sakarya Oryantiring il birinciliği müsabakaları final yarışları tamamlandı.


Federasyon yetkilileri tarafından yarışma öncesi belirlenen etaplara yerleştirilen hedefleri en kısa sürede bulmak için 170 öğrenci kıyasıya yarıştı. 

Serdivan Belediyesinin desteklediği oryantiring müsabakalarına Serdivan Gölpark ev sahipliği yaptı.

Serdivan Gölpark'ın daha önce çıkartılan ve hedeflerin işaretlendiği haritalarla birlikte yarışan sporcuları aileleri de yalnız bırakmadı.

Sporcular yarışırken aileler güzel havanın ve göl manzarasının tadını çıkardı.

170 sporcu arasından günün sonunda dereceye girenlere ödül ve madalyaları verildi.

Küçükler,yıldızlar ve gençler kategorilerinde ilk 4 dereceyi alan sporcular Türkiye Şampiyonasında ilimizi temsil edecek.
Müsabaka sonunda dereceye giren okullar ve sporcular ise şu şekilde belirlendi.

Okul Sporları Oryantringİl Birinciliği Takım Sıralaması 

Küçük Kızlar 
1-Alİ Dilmen 
2-21 Haziran 
3-Adapazarı İmam Hatip
4-Pamukova Fatma Hanım 

Küçük Erkekler
1-Ali Dilmen 
2-21 Haziran 
3-Adapazarı İmamhatip
4-Hacı Mehmet Akkoç 
5-Mehmet Gölhan
6-ŞH.Fatih Kemal Yarar 

YILDIZ KIZLAR
1-Karaosman 
2-Pamukova Fatma HANIM 
3-21 Haziran 
4-Fatma Özkan
5-Adapazarı İmam Hatip 
6-Hacı Mehmet Akkoç
7-Mehmet Gölhan

YILDIZ ERKEKLER
1-Karaosman
2-21 Haziran
3-Hacı Mehmet Akkoç 
4-Mehmet Gölhan
5-Aşağı Dereköy
6-Pamukova Fatma Hanım 
7-Adapazarı İmam Hatip
8-Aşağıdereköy 

GENÇ KIZLAR ?B-
1-Sakarya Anadolu Lisesi
2-Tansu Çiller Ticaret M.L
3-Pamukova Mesleki Ve Teknik AND.L.

Genç Kızlar ?A-
1-Tansu Çiller Ticaret M.L
2-Sakarya Anadolu Lisesi
3-Pamukova Mesleki ve Teknik AND.L

GENÇ ERKEKLER-B-
1-Sakarya Anadolu Lisesi
2-Pamukova Mesleki ve Teknik AND.L
3-Tansu Çiller Ticaret M.L

GENÇ ERKEKLER-A-
1-Pamukova Anadolu Lisesi
2-Sakarya Anadolu Lisesi
3-Fatih Mesleki veTeknik AND.L.
4-Pamukova Mesleki ve Teknik AND.L.

FERDİ SIRALAMA
KÜÇÜK KIZLAR
1-Tuğba Aydınoğlu 21 Haziran 
2-Helin Kaya-Şh.Fatih Kemal Yarar 
3-Fatma Sakarya-Mehmet Gölhan
4-Azra Gençoğlu?Ali Dilmen 

KÜÇÜK ERKEKLER
1-Emir Meşe-Ali Dilmen 
2-Görkem Muharrem Demir-21 Haziran
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.