banner212

banner211

Otizmli Kürşat'ın başarısı

Kürşat Fasaloğlu, Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Atletizm 80 Metre koşusunda birinci oldu.

Diğer 13.12.2016, 10:25 13.12.2016, 22:50 UTKU KAYNAR
Otizmli Kürşat'ın başarısı
banner218

3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebeti ile düzenlene atletizm yarışmasında Kürşat Fasaloğlu 1 nci oldu.


Sakarya Özel Eğitim Uygulamaları Merkezi (OÇEM)  öğrencilerinden Kürşat Fasaloğlu katıldığı atletizm yarışmalarında birinci oldu. Fasaloğlu’nun elde ettiği başarı OÇEM’i ve ailesini mutlu etti.Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Atletizm yarışmaları düzenlendi. Atatürk stadında gerçekleşen bu özel yarışmalara OÇEM Abalı talebesi Kürşat Fasaloğlu aldığı birincilik derecesini ilk kutlayan ailesi oldu. Baba Şemsi Fasaloğlu ve Amca Tugay Fasaloğlu alınan başarıdan dolayı yavrularını kutlayarak yalnız bırakmadılar.


OÇEM Okul Müdürü Ahmet Göktaş;"Okulumuzun ilk kupasını kazanan öğrencimiz Kürşat Fasaoğlu'nu tebrik ediyorum. Bu vesile ile emeği geçen öğretmenlerimizi de kutluyorum. Göktaş, ayrıca Otizmli çocuklarımız da ellerinden tutulduğunda toplumun her alanında olabileceklerinin e güzel kanıtı olmuştur. " dedi.

Yorumlar (0)