banner212

banner211

Pamukova Karadenizspor Futbolcusu Kanser Çıktı

1.

Diğer 17.04.2012, 10:54
Pamukova Karadenizspor Futbolcusu Kanser Çıktı
banner218
1.inci Amatör Küme takımlarından Pamukova Karadenizspor da oynayan 21 yaşındaki futbolcu Burak Yaşara sahada yığılıp kalmıştı. Genç futbolcunun hastanede kanser olduğu ortaya çıktı

*İsmail ÇETİNTAŞ PAMUKOVA'dan yazıyor 21 yaşında bir çocuk babası olan Burak Yaşara'nın hastalığı Pamukova Karadenizspor'un Hendek Boğaz ile karşılaştığı 1. amatör küme maçında saha ortasında yığılıp kalmasıyla ortaya çıktı. Genç futbolcuya karşılaşma sonrası kaldırıldığı Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapılan kontrolleri sonunda kanser teşhisi konuldu.

Sakaryaspor taraftarı da olan talihsiz futbolcu konulan teşhis sonucu İstanbul Pendik Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındı.

Bir aydan bu yana tedavisi Pendik Araştırma Hastanesinde devam eden genç futbolcu maddi imkânsızlıklarla da boğuşuyor. Akrabalarının ve yakınlarının desteği ile tedavisi devam eden talihsiz futbolcunun yapılan ilk ameliyatı başarılı geçerken hastanede kemoterapi tedavisi ise devam ediyor.

Doktorlar genç futbolcu Burak Yaşara hakkında umutlu konuşurken tedavisi süresince yaşanan maddi imkansızlıklar ise genç futbolcunun ailesini üzüyor.

Pendik Araştırma Hastanesinde tedavisi süren genç ve başarılı futbolcu Burak Yaşara bir an önce sağlığına kavuşup yine 10 numaralı forma ile başarılı maçlar çıkaracağını söylerken, en çok ta Tatangallar arasında tribün den Sakaryaspor'u desteklemeyi özlediğini söylüyor.

Yorumlar (0)