banner212

banner211

Pamukova Karadenzispor-Sinanoğluspor:4-1

Pamukova Karadenizspor maçın başlaması ile rakibi Sinanoğluspor'u kendi sahasına hapsetti.

Diğer 06.04.2012, 16:28
Pamukova Karadenzispor-Sinanoğluspor:4-1
banner218
Pamukova Karadenizspor maçın başlaması ile rakibi Sinanoğluspor'u kendi sahasına hapsetti. Sahanın yıldızı Pamukova Karadenizsporlu Adem 23 dakikada defansın arakasına sarkan topu iyi takip etti ve topu ağlarla kucaklaştırdı. 1-0

Golden sonra  Pamukova Karadenizsporlu Aykut bomboş kaleye golü atamayınca Pamukova Karadeniz bir golden oldu. 30 dakikada Sinanoğlunun ender gelişen ataklarından birinde Alpaslan 30 metreden kullandığı frikiği rüzgarın da etkisi ile gol oldu 1-1.

Golden hemen sonra Pamukova Karadeniz 34 dakikada Adem ile 2-1 öne geçti. İlk yarı Pamukova Karadenizspor'un 2-1 üstünlüğü ile sona erdi.

 

İkinci yarının başlaması ile Pamukova Karadeniz rakibinin üstüne gitmeye başladı ve sayısız pozisyondan yararlanmadı. 66 dakikada  Pamukova Karadenizspor Gürkan'ın kafa ile attığı golle 3-1 öne geçti. Sahanın yıldızlarından Pamukova Karadenizsporlu Adem 74 dakikada durumu 4-1 yaparken attığı üç golle hattrik yaptı. Golden sonra iki topu direkten dönen Pamukova Karadenizspor shadan 4-1 galip olarak ayrılırken 1.Amatör Küme de kalmayı başarırken Sinanoğlu 1. Amatör kümeye veda etti.

 

Pamukova Atatürk Stadında oynanan maça çıkabilecek olaylara önlem olarak Sakarya Emniyet Müdürlüğünden Çevik Kuvvet Ekipleri güvenliği sağladı.

 

Yer; Pamukova Atatürk Stadı

Hakemler; Özgür Aygün-Burak Akkan-Gökhan Üresin

Pamukova Karadenizspor; Kenan*** Mahsun*** Uğur*** Enes*** Hüseyin*** Halit*** Adem**** Gürkan*** Aykut*(Sinan***) Ensar**(Harun**)

Antrenör; Murat Yıldırım

Sinaoğluspor; Musa* Ramazan*(Özgür*) Doğan* Salih* Ümit* Samet* Alpaslan** Sinan* Samet*(Enver*) Erdem* Faruk*

Antrenör; Recep Tiryaki

Goller;Pamukova Karadenizspor;Adem Dakika 23-34-74 Gürken Dakika 66)

Sinanoğlu; Alpaslan Dakika 30

Kırmızı Kartlar;Faruk Dakika 67

HABER: İSMAİL ÇETİNTAŞ

[gallery link="file" orderby="title"]

 

Yorumlar (0)