banner212

banner211

Pamukovaspor 2- Harmanlıkspor 1

Pamukova Spor dördüncü hazırlık maçında yine yenilgi yüzü görmedi…

Pamukova Spor Lig öncesi oynadığı dördüncü hazırlık maçın 2-1 kazandı.

Diğer 04.01.2012, 07:55
Pamukovaspor 2- Harmanlıkspor 1
banner218
Pamukova Spor dördüncü hazırlık maçında yine yenilgi yüzü görmedi…

Pamukova Spor Lig öncesi oynadığı dördüncü hazırlık maçın 2-1 kazandı. Bundan önce oynadığı üç hazırlık maçından ikisinde berabere kalıp birini farklı kazanan Pamukova Spor Süper Lig ekiplerinden Harmanlık Sporla Yaptığı hazırlık karşılaşmasını 2-1 kazandı.


 


Maçın ilk yarısında 30. dakikada konuk ekip Harmanlık Spor Tolga’nın attığı golle 1-0 öne geçti. Golden iki dakika sonra Pamukova Spor Salih’in kaleci Haldun tarafından düşürülmesi ile penaltı kazandı. Penaltı atışını Kullanan İbrahim maçın skorunu 1-1 getirdi. İkinci yarıya hızlı başlayan Pamukova Spordan Ömer sol taraftan yapılan ortaya iyi yükseldi ve topu köşeden ağlarla buluşturdu 2-1 Harmanlık spor golden sonra rakibinin üstüne gitmesine rağmen sonuç alamadı. Oyunun genelinde üstün bir futbol oynayan Pamukova Spor hazırlık maçını 2-1 kazanarak bayramda taraftarlarını mutlu etti.


 


Pamukova Spor İkinci Başkanı Hasan Öksüzali maçtan sonra yaptığı açıklamada “ Pamukova Spor olarak iyi bir hazırlık dönemi geçiriyoruz. Bu sene Şampiyon olarak Süper Lige çıkıp taraftarlarımızı mutlu etmek istiyoruz. Hazırlık maçlarındaki yenilmezliğimizin ligde de devam etmesini diliyorum “ dedi.


 


 Harmanlık Spor Antrenörü Tefik Tetik ise “ Kendimizi görmemiz açısından iyi bir hazırlık maçı oldu Lig maçlarına kadar eksikliklerimizi tamamlayacağız. Harmanlık Spor daha iyi olacaktır ” dedi.Pamukova Spor hazırlık maçını Belediye Başkanı Hikmet Ferudun Turan da yakından takip etti. 


 


 


 


 


 


 


 


(Halk Ajans)

banner220
Yorumlar (0)