Pehlivanlardan 6 madalya

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Güreş sporcuları İstanbul’da katıldıkları Ulugazi Yağlı Güreş Festivali ve Denizli’de düzenlenen Beyağaç Yağlı Güreşleri’nde boy gösterdi. 6 sporcunun dereceye girdiği müsabakalar, heyecan dolu anlara sahne oldu.

Diğer 20.09.2023, 14:11 SporExpres
Pehlivanlardan 6 madalya

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin pehlivanları madalyaları toplamaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta sonu iki farklı organizasyonda boy gösteren sporcular, çeşitli kategorilerde şampiyonluk ve dereceler elde etti. İstanbul’da düzenlenen Ulugazi Yağlı Güreş Festivali’ne katılan sporculardan Alparslan Tekmen büyükorta boyda birinci, aynı kategoride Yusuf Erdoğan ise üçüncü oldu. Bir diğer kategori olan küçükorta büyük boyda M. Enes Kösemusul üçüncü ve küçükorta küçük boyda Temel Altıntaş üçüncü oldu.

 

Birbirinden heyecanlı anlara sahne olan müsabakaların bir diğeri ise Denizli’de düzenlendi. 17 Eylül Pazar günü düzenlenen Beyağaç Yağlı Güreşleri’nde Tozkoparan boyunda Fahrettin Adil Çelik birinci, aynı kategoride Ferhat Duman ise üçüncü olmayı başardı.

Yorumlar (0)