KÜME DÜŞMENİN 1 DEFALIĞA MAHSUS PUAN SİLMEYE ÇEVRİLMESİNE İLİŞKİN ÖNERGE REDDEDİLDİ

TFF olağanüstü genel kurulunda yapılan oylama sonucunda, haklarında şike ve teşvik primi iddiası bulunan kulüplere uygulanması muhtemel yaptırımların, bir kereye mahsus olarak değiştirilmesi kabul edilmedi." />

banner212

banner211

Puan silme önergesi reddedildi!

KÜME DÜŞMENİN 1 DEFALIĞA MAHSUS PUAN SİLMEYE ÇEVRİLMESİNE İLİŞKİN ÖNERGE REDDEDİLDİ

TFF olağanüstü genel kurulunda yapılan oylama sonucunda, haklarında şike ve teşvik primi iddiası bulunan kulüplere uygulanması muhtemel yaptırımların, bir kereye mahsus olarak değiştirilmesi kabul edilmedi.

Diğer 26.01.2012, 15:26
Puan silme önergesi reddedildi!
banner218
KÜME DÜŞMENİN 1 DEFALIĞA MAHSUS PUAN SİLMEYE ÇEVRİLMESİNE İLİŞKİN ÖNERGE REDDEDİLDİ

TFF olağanüstü genel kurulunda yapılan oylama sonucunda, haklarında şike ve teşvik primi iddiası bulunan kulüplere uygulanması muhtemel yaptırımların, bir kereye mahsus olarak değiştirilmesi kabul edilmedi.

GÜN BOYU GENEL KURULDA YAŞANANLAR ŞÖYLE;

Türk futbol tarihinin en önemli kararlarından birinin alınacağı ve aylardır tartışılan 58.maddenin görüşüleceği Türkiye Futbol Federasyonu Olağanüstü Genel Kurulu, başladı...

Çoğunluk sağlanamazsa, ikinci toplantı aynı gündemle, delege sayısının asgari 3'te 1'yle yarın aynı saatte yapılacak. Genel Kurul'da "bir defalık af ve eksi puan cezası" delegelerin görüşüne sunulacak. UEFA ile yapılan görüşmeler neticesinde hazırlanan önerge paralelinde takımların durumu netlik kazanacak.

SERT TARTIŞMALAR ÇIKABİLİR

302 delegenin oy kullanma hakkının bulunduğu Genel Kurul'da çok sert tartışmaların yaşanacağı tahmin ediliyor. F.Bahçe başta olmak üzere çok sayıda kulübün "önergeye hayır, 58. maddeye evet" demesi ilginç bir tablo oluşturdu.

SÜPER LİG'İN 126 OYU VAR

Genel Kurul'da Süper Lig kulüplerinin 7'şer, Bank Asya'daki takımların 2'şer, 2. ve 3. Lig'deki temsilcilerin ise 1'er temsilcisi oy kullanabilecek. Ayrıca antrenörlerden, eski milli oyuncu, hakemler, eski başkanlar ve amatörlerden oluşan taban birliklerinin de 50 kişilik kontenjanı var.

DİVAN BAŞKANI KARADENİZ

Bu arada bugünkü genel kurulda divan başkanlığını Beşiktaş Divan Başkanı Yalçın Karadeniz'in üstlenmesi bekleniyor. Kritik zirvede Şenol Güneş de merakla beklenen bir konuşma yapacak. Başbakan Erdoğan ile Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç da TFF tarafından genel kurula davet edildi.

GÜNDEM

1. Toplantı çoğunluğunun tutanakla tespiti
2. Toplantının açılışı
3. Genel Kurul Başkanlık Divanının oluşumu (1 Başkan, 1 Başkan Vekili, 2 Üye Seçimi )
4. İstiklâl Marşı ve Saygı Duruşu
5. Genel Kurul Başkanlık Divanına toplantı tutanaklarını imza yetkisi verilmesi
6. Başkanın sunuşu
7. Haklarında şike ve teşvik primi iddiası bulunan kulüplere uygulanması muhtemel yaptırımların değiştirilip değiştirilmemesinin görüşülmesi ve karara
bağlanması
8. Dilekler
9. Kapanış

Gümüşdağ istifa mı ediyor?

TFF kulislerinde bugünkü genel kurulda Başkanvekili Göksel Gümüşdağ'ın istifa edebileceği sıkça dile getirilmeye başlandı. Federasyon kanadından dışlanan Gümüşdağ'ın nasıl bir yol izleyeceği merak konusu oldu.

‘Etik raporun tamamı açıklansın'

Beşiktaş yöneticisi Ahmet Akpınar, "330 sayfalık Etik raporunun tamamı açıklansın. O zaman herkes susar ve önündeki kaptan yemeye başlar. Bize sadece 13 sayfalık bölüm verildi, tamamı açıklansın" dedi.

Gece boyu kulis çalışması

TFF ve bazı kulüp yetkilileri önergenin kabul edilebilmesi için dün gece geç saatlere kadar kulis faaliyetinde bulundular. Önergenin kabul edilmemesi halinde 58. maddenin devreye gireceğini savunan federasyon yetkilileri, bu taktirde Türk futbolunun çok daha büyük bir çıkmaza gireceğini belirttiler. Başkan Mehmet Ali Aydınlar ve kurmayları, dün akşam Bank Asya 1. Lig, 2. Lig ve 3. Lig temsilcilerine yemek verdi. Gelişen süreç ile ilgili bilgi verilirken, önergeye destek istendi.

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören ise dün "Çözüm için biz buradayız. Çözümsüzlük kaos getirir" dedi.

BOMBA ARAMASI YAPILDI
Türkiye Futbol Federasyonu Olağanüstü Genel Kurulu öncesinde emniyet mensupları toplantının yapılacağı salonda bomba araması yapıldı.

Ankara Sheraton Otel'de gerçekleşen Türkiye Futbol Federasyonu Olağanüstü Genel Kurulu öncesinde emniyet mensupları salonda bomba araması yaptı.

Öte yandan bu tarihi kongreyi rekor sayıda emniyet birimi koruyor. Otelin güvenlik personelinin yanı sıra TFF'nin anlaşmış olduğu özel güvenlik firması ve Ankara Emniyeti'ne bağlı mensuplarla toplam 480 emniyet görevlisi otel çevresi ve otel içinde önemler almış durumda.

REKOR KATILIM

302 delegenin oy hakkı bulunduğu Genel Kurula şu ana kadar 289 kişinin kayıt yaptırdığı öğrenilirken, TFF Eski Başkanı Mahmut Özgener'in genel kurula katılmadığı öğrenildi.

2. VE 3. LİG "HAYIR" DİYECEK

Spor Toto 2. ve 3. Lig kulüplerinin tamamı önergeye "Hayır" diyecek. TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar bu kulüplerle yaptığı görüşmelerden sonuç alamadı... Bank Asya 1. Lig'in büyük bölümünün de "Hayır" diyeceği konuşuluyor.

AYSAL, ÖZTÜRK İLE BİRLİKTE GELDİ

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Genel Kurul'a Başkan Yardımcısı Adnan Öztürk ile birlikte katıldı.

Dün geceden beri devam eden toplantılarda TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar ve yönetimi; Bank Asya 1. Lig, 2. Lig ve 3. Lig kulüpleriyle yaptığı görüşmelerde sonuç alamadı. Bu kulüplerin %70'inin "ret" oyu kullanacakları öğrenildi.

TOPLANTI ÖNCESİ ÖNERGE KRİZİ

TFF Yönetim Kurulu hazırlamış olduğu Divan önergesini ve konuşmacıların sürelerini yazılı olarak delegelere imzalatmak istedi. Delegeler oluşturulacak olan divana "evet" derken süre ve kişi sayısına itiraz etti. Delegeler, TFF yönetimine "Bizi çağıran sizsiniz ama niye konuşmamıza izin vermiyorsunuz veya kısıtlı süre veriyorsunuz" diyerek hayıflandılar.

25 DAKİKA GECİKMELİ BAŞLADI

Genel Kurul toplantısı 25 dakika gecikmeli olarak başladı.

BAŞKAN AYDINLAR AÇILIŞ KONUŞMASI YAPTI

MEHMET ALİ AYDINLAR'IN KONUÇMASINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, şike iddialarıyla ilgili kendilerinin dahil olmadığını belirterek, topun artık yargıda olduğunu bildirdi. Aydınlar, hukuki sürecin gecikmesi halinde nisanda başlayacak play-off öncesinde kararın verileceğini kaydetti.

Ankara Sheraton Oteli'nde yapılan TFF Olağanüstü Genel Kurulu'nda bir konuşma yapan TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, herkese eşit mesafede olduklarına dikkat çekerek, "Otoriteyiz ama otoriter değiliz. Büyü k bir aileyiz bu ailenin tüm fertlerini dinlememiz gerektiğini biliyoruz. 3 Temmuz'dan beri herkesi dinliyoruz. Her türlü eleştiriye açığız." dedi.

Sürecin başladığı 3 Temmuz'dan beri hukukun üstünlüğü, masumiyet karinesi üzerinde konuştuklarını belirten Aydınlar, "Evrensel hukuk normlarını ve diğer kanunları göz önüne aldık. Artık bizim dahlimiz yok. Top yargıda. Şimdi sırada savunma hakkı var. 62 şahsın savunması alınacak. Etik kurulu da raporunu hazırlayacak. Kimsenin hakkının başkanı geçmesine izin vermeyeceğiz." dedi. Aydınlar, hukuki sürecin gecikmesi halinde nisanda başlayacak play-off öncesinde kararın verileceğini kaydetti.

TOPLANTIYA 1 SSporExpres.comT ARA VERİLDİ

Türkiye Futbol Federasyonu Olağanüstü Genel Kurulu'na 1 saat ara verildi. TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar'ın konuşmasının ardından verilen ''Genel kurula 1 saat ara verilmesi'' önergesi için oylama yapıldı.
Aralarında Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı ve Gaziantepspor Kulübü Başkanı İbrahim Kızıl'ın da bulunduğu 10 kulüp başkanı tarafından verilen önerge için Divan Kurulu tarafından yapılan oylamadaki kabul ve ret oylarının sayılmaması ise salonda tartışmalara neden oldu.

SERT TARTIŞMA

Alınan bilgiye göre; 1 saatlik ara sürecinde 10 kulüp başkanı bir araya gelerek toplantı yaptı. Bu görüşmeler sırasında Manisaspor Başkanı Kenan Yaralı ile Orduspor Başkanı Nedim Türkmen'in sıcak bir tartışmaya girdi.

İLK SÖZÜ ÜNAL AYSAL ALDI

1 saatlik aranın ardından Genel Kurul'da konuşma yapan ilk kulüp başkanı Ünal Aysal oldu. Aysal, Biz bu önergeye "hayır" oyu kullanacağız. dedi.

ÜNAL AYSAL'IN KONUŞMASINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

Ünal Aysal, 58. maddeye dokunulmamasını istediklerini belirterek, "Bugün getirilen bu önerge bizim duruşumuzun tersidir. Biz, önergeye 'hayır' oyu kullanacağız." diye konuştu.

Aysal, sözlerini şöyle sürdürdü:

"58. maddenin gizlenmiş değişiklik önergesi olduğunu görürüz. Fenerbahçe ve biz 58. maddeye dokunulmaması gerektiğini defalarca tekrarladık. Bu önerge bir şekilde bugüne kadar sergilediğimiz duruşun tersinedir. Biz bu önergeye 'hayır' oyu kullanacağız.

Oyun oynanırken kurallar değişmez. Kamu vicdanı zarar görür. Böyle bir değişiklik ileride uzun vadeli tartışmalara yol açar. Bir değişiklik, değişikliklerin ucunu sonsuza kadar açar.

Genel Kurul'un bu konuyu tartışıp oylamasını yerine, TFF'nin yönetim kuruluna güven tazelememiz ve bugün bu güven tazelemeyle yetinmemiz en sağlıklı formül olarak gelmektedir. Bizim duruşumuz budur."

NİHAT ÖZDEMİR KONUŞMA YAPTI

NİHAT ÖZDEMİR'İN KONUŞMASINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN...

TFF Olağanüstü Genel Kurulu'nda söz alan Fenerbahçe Kulübü İkinci Başkanı Nihat Özdemir kimsenin peşin suçlama yapmaya hakkı olmadığını ifade ederek, "Fenerbahçe olarak 58. maddenin tartışılmasını ve Olağanüstü Genel Kurulu'nun yapılmasını istemiyoruz.

Bizim gündemimiz bu değil. Kendimizi biliyoruz inanıyoruz ve Türk adaletine güveniyoruz. Genel Kurulu Gerekli görmüyor yarım puanımızın dahi silinmesini istemiyoruz. Burada verilecek karar Fenerbahçe'ye mal edilemeye çalışılacak. Biz bunu kabul etmiyoruz. Biz her hangi maddede değişiklik istemiyoruz.

Biz adil bir yargılama süreci istiyoruz. Federasyonun kurulları adil bir yargılama olmadan vereceği ceza ve uygulama tüm yöneticilerimizi suçlu duruma düşürecektir. Kişilerin mahkemeye savunma hakları elinden alınmış çıkmasını istemiyoruz. Bu soruşturma kapsamında 8 kulüp. Bu yakın zamanda 11-12 kulübe ulaşacak.

Bu kadar çok kişi ve kulübü kapsayan dosyaya ilişkin kararın play-off öncesi verilmesini doğru bulmuyoruz. Biz bu federasyonu bu sorunları çözsün diye seçtik. Bundan sonraki süreçte kulübümüzün karşısında olan federasyonumuzun gerekli ortamın ve iklimin yaratılmasında kaygılarımız olduğunu düşünüyoruz." dedi.

ŞENOL GÜNEŞ KONUŞMA YAPTI

ŞENOL GÜNEŞ'İN KONUŞMASINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

Ankara'da gerçekleştirilen Olağanüstü Genel Kurul'da konuşan Şenol Güneş, "İçinde bulunduğumuz süreç futbolumuzu derinden yaralanmıştır. Kafaları karıştıran bir yapı ortaya çıktı. Bu genel kurulun milat olmasını diliyorum.

Bugün yapmamız gereken krizden nasıl çıkmalıyız olmalıdır. FIFA kriterlerine göre hareket etmeliyiz. Amacımız burada fikir üretmek ve futbolu temizlemektir. Suçlu varsa cezasını çeksin. Suçtan kaçacağımıza birbirimizden kaçıyoruz. Herkes birbirini düzeltmeli. Yurtdışında Türkiye'yi en iyi şekilde temsil etmeye çalıştım. Bizim sermayemiz para değil itibardır. Aslında önemli olan gelecek nesillere olan bırakacağımız mirastır."

Güneş, sözlerini şöyle tamamladı:

"İşin içine para girince her şey kayboldu. Hepimiz aynı geminin içindeyiz. Ortak bir amaç için mücadele etmeliyiz. O gün yanlış yapanlara izin verilmesiydi bugünkü ortamla karşı karşıya kalmazdık. 7 aylık süreçte bu toplantı daha evvel yapılsaydı bu kaos ortamından çoktan kurtulmuş olurduk. Herkes konuşuyor ama bir araya gelmiyoruz. Play-off kararı alındı ama bizim bilgimize dahi başvurulmadı. Bugünkü oyuncuların transfer yönetmeliği yanlıştır. Futbolcu yetiştiremiyoruz. TFF, UEFA ve FIFA'ya örnek fikirler üretmelidir. Ama şu an tam tersi yapılmaktadır. Kimse sorumluluktan kaçmamalıdır."

ABDULLAH KİĞILI KONUŞMA YAPTI

"3 Temmuz'dan bu yana yaşananlar hepimizin malumudur. Bilinenleri tekrara gerek yoktur.

TFF yönetimi ile TFF delegasyonu arasında bilgi alışverişi ekseninde kalınması gereklidir.

TFF yönetimi bu olayı ilk günden bugüne kadar tutarlı ve sağlam yürütemedi.

Bu konuda o kadar zikzak yaşandı ki, kamuoyunda soru işaretleri yaratıldı. TFF yönetimi tam bir fikir sahibi değildir. Dünya ölçeğinde hangi düzeyde olursa olsun, başarılı yöneticilerin yanında iyi hukukçular olduğunda başarı gelir. TFF yönetimi bu konuda eksiklik yaşadı ve kargaşalara neden oldu. Bu olayın 3 ayağı var. İlki ceza davası.

İkincisi disiplin soruşturması. Üçüncüsü UEFA... Durum böyle olunca, bu yalın gerçek TFF'yi bağlar. TFF beklemek zorundadır. Oysa TFF bugün disiplin soruşturmasını bitirmek için telaş ediyor. Buna gerek yok. Yargıtay Başkanlığı'ndan emekli Hasan Gerçeker, TFF Tahkim Kurulu Başkanı'dır. Yönetim ona sorsa gerçeği öğrenecekti.

TFF, Türk hukukuna saygı duyulmasını UEFA'ya anlatmalıdır... Çizmeye çalıştığım tablo UEFA'ya ne kadar anlatıldı ki. O zaman bu telaş niye?"


ALİ KOÇ KONUŞMA YAPTI

ALİ KOÇ'UN KONUŞMASINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

Fenerbahçe Asbaşkanı Ali Koç da beklenildiği gibi sert konuştu:

"Kaosu daha da derinleştirmek adını toplanmış bulunmaktayız. Fenerbahçe olarak, önergeyi kabul etmiyoruz.

Kurgulanmış bir oyunun parçası olmak istemiyoruz. Verilecek her karara saygılıyız. Yargılama neticesinde yapılması gereken, yasal süreçte suçlu çıkacak tüm kişilere ilgili maddenin karşılığının uygulanmasıdır. Başkanımız ve yöneticilerimiz suçsuzdur. Bunu da ispatlayacaklar. Bu noktada tek dileğimiz savunma hakkına saygı gösterilmesidir.

Yaşadıklarımızı daha iyi anlamanız için geriye gitmek istiyorum. Peşinen suçlu ilan edildik. Mahkemeye bile ihtiyaç duyulmadı! Gizlilik kararına rağmen her şey basına sızdırıldı; medyada çarpıtıldı. Fenerbahçemiz suçlu ilan edildi. Sürecin en başından beri olması gereken basın yasağı iş işten geçtikten sonra getirildi. Kimse tepki göstermedi.

TFF de tesir altında kaldı. Eylem-söylem çelişkisi yaşandı. Masumiyet karinesinden hiç bahsetmeden, Fenerbahçemizin peşinen suçlu olduğuna inandılar. Nasıl cezalar verileceği kurgulandı. 24 Ağustos'ta Şampiyonlar Ligi'nden men edildik. TFF bu ikinci kararıyla kendisini inkar etmiş oldu. Sayın TFF Başkanı 'masumlarsa neden puan silmesini istemiyorlar' diye sordu.

Bize göre bu sorudan önce şu soruya yanıt bekliyoruz 'TFF olarak siz Fenerbahçe'nin suçlu olup olmadığını bilmiyorsanız bizi neden Şampiyonlar Ligi'nden men ettiniz. Bu süreçte TFF güvenilirliğini yitirdi. Bizim yargıdan korkumuz yoktur. Kendimize güvenimiz tamdır. Suçlu çıkarsak da cezamızı çekeriz. Tüm bu yaşanan ve yaşatılanlara rağmen, Fenerbahçe tüm branşlarda zirvede ya da zirvenin ortağıysa bu takdire şayan bir durumdur.

Camiamıza bir kez daha teşekkür ediyoruz. Geçen sezonki şampiyonluklarından sonuna kadar emin oldukları için, sporcularımız bu sezon daha iyi mücadele ediyor. Beklenenin aksine dimdik ayaktayız. Şayet maçlarımızda sportif anlamda sorun varsa, ligi tescil eden TFF de bu olayın parçası sayılmaz mı?

Olayın saha boyutu, TFF'nin ilgili raporları hiç dile getirilmedi. Gelin hep birlikte geçen sezonu değerlendirelim. Tarafsızlığını koruyanlara teşekkür ederiz. Şu anda burada bir karar vermeye mecbur hissediyorsanız, kendinizi bizim yerimize koyun. Kişiler adilce yargılanmalıdır. Disiplin sürecinin tamamlanması anlamında dayatılan takvim, sağlıklı bir yargılamayı sağlayamaz. Bu iyi niyetli değildir. Aksi takdirde ileride ciddi hukuki sorunlar yaşanabilir.

Bize göre en sağlıklı çözüm yargı sonucunun beklenmesidir. Türk futbolunun selameti için beyaz sayga açılmalı. TFF'nin güven tazelemesi ya da yeni bir yönetimin gelmesi gerekiyor."

CİHAN KAMER: 7 AYDIR CİĞERİMİZ YANIYOR

Son olarak söz alan Fenerbahçe yöneticisi Cihan Kamer şunları dile getirdi:

"7 aydır ciğerimiz yanıyor. Arkadaşlarımız içeride. 3 dakika fazla dinlerseniz sevinirim. 3 Temmuz'dan bugüne kadar pek çok şey yaşadık ama hep sustuk. 7 aydır suçsuzluklarını kanıtlayacakları günü bekliyorlar. Susmaya devam ediyoruz. Asla susmayacağımız ve susturulamayacağımız konuya geliyorum... TFF'ye, UEFA'ya ve futbol ailesinin tutumuna... Futbol adaletini sağlayacak kurumlar, sırtındaki formalara göre hareket ederlerse bizi kimse susturamaz. Aydınlar'ın iyi niyetiniden şüphem yok. Ama cehennemin yolları iyi niyet taşlarıyla bezenmiştir. Gizlilik kararına rağmen Etik Kurulu raporu sızdırılmıştır. Bizi şu anda geldiğimiz noktaya aceleyle hazırlanan rapor getirmiştir"

YILDIRIM DEMİRÖREN: SEÇİME GİDELİM

YILDIRIM DEMİRÖREN'İN KONUŞMASINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

"Sözlerime Türk futbolunun duayeni olan Onursal Başkanımız Süleyman Seba'nın Türk futboluna damga vuran lafıyla başlayayım: 'Şerefli ikincilikler şerefsiz şampiyonluklardan önemlidir.' Bunu 8-0'lık Ankaragücü-Galatasaray maçından sonra söylemişti.

Konuşmayacaktım ama Altay Başkanı işi öyle bir yere getirdi ki; konuşmak istedim. Dur ve yerini bil. Demin iki kulüp başkanı yumruklaştı. Futbol nereye geldi ona bakmak lazım.

Murat Özaydınlı, TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar'ı aradı ama şimdi başka konuşuyorlar. TFF Başkanı bombayı elinde buldu. En çabuk sürede karar almak zorundaydık. Maalesef Fenerbahçemiz'in adı herkesten çok geçiyor.

Reyting uğruna hep Fenerbahçe'nin adı öne çıkıyor. Türk futbolunu kurtarmak için birlikte adım atmak zorundayız

. Genel Kurul'da verilecek önerge doğru değil çünkü kaos bitmeyecek. Gerekirse verilen önergeyi geri çekelim, TFF Başkanı'nı güven tazelemeye çağıralım. UEFA ile mücadele edeceksek birlikte edelim. Mahkeme süreci beklensin. Önergeyi geri çekelim. Ve seçime gidelim" dedi.

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU BAŞKANI MEHMET ALİ AYDINLAR KAPANIŞ KONUŞMASINI YAPTI

Mehmet Ali Aydınlar'ın konuşmasından satır başlıkları şöyle;

Mehmet Ali Aydınlar konuşmasına kendisine suçlamalarda bulunan Fenerbahçe Asbaşkanı Ali Koç'a seslenerek, Sayın Ali Koç benmi bunları size yapacağım ki; yıllardır o kulübe hizmet etmiş biri olarak...

Değerli delegeler 3 Temmuz'dan bu yana ne yapıyorsak Türk futbolu için yapıyoruz. Türkiye zarar görmesin diye, Türk Futbolu zarar görmesin diye bugüne kadar elimizden geleni yaptık. Yüzümüze farklı konuşanlar arkamızdan farklı konuşabiliyorlar. Kimseyi suçlamıyorum dedi.

Biz koltuk meraklısı değiliz ben ve yönetim kurulundaki 14 kiş ibiz buraya şerefimizle geldik şerefimizle gideriz kaybedeceğimiz tek şey bugüne kadar verdiğimiz emeklerdir. Vicdanen rahatım diyerek konuşmasını bitirdi...

Böylece Olağanüstü Genel Kurul sona erdi...

banner220
Yorumlar (0)