banner212

banner211

Real'le dostluk parayla

Real Madrid, 100.

Diğer 04.02.2012, 10:02
Real'le dostluk parayla
banner218
Real Madrid, 100. yılı dolayısıyla dostluk maçı daveti yapan Honduras'ın Olimpia kulübünden 2 milyon euronun dışında inanılmaz isteklerde bulundu

Kadrosunda Cristiano Ronaldo, Mesut Özil, Kaka, Benzema, Higuain ve Casillas gibi dünyaca ünlü yıldızları barındıran R.Madrid dostluğu paraya vurdu. Real'in gelen dostluk maçı talepleri için 2 milyon euro istediği ileri sürüldü.

'La Tribuna de Honduras' gazetesi, Honduras'ın önemli kulüplerinden Olimpia'nın 100. yılı dolayısıyla R.Madrid ile dostluk maçı yapmak istediğini, ancak İspanyol kulübünden karşılanması imkansız inanılmaz taleplerin geldiğini iddia etti.FİRST CLASS KOLTUK


R.MADRİD'İN dostluk maçı için talepleri ise adeta devlet başkanlarına sunulacak cinsten...

İşte Real'in istekleri:
Net 2 milyon euro para, maçtan önce 5 futbolcunun basın toplantısı yapması, 4 resmi sponsorun da maçta reklamının yapılması, 50 first class koltuklu direkt uçuşlu charter seferi, konaklama için 5 yıldızlı otel, şöförlü 3 limuzin, 2 adet en az 6 kişilik minibüs tarzı araç, sporcuların malzemelerinin taşınması için bir otobüs ve özel güvenlik.


İSPANYOL deviyle Honduras dışında Guatemala ve Kosta Rika'daki bazı kulüplerin de dostluk maçı yapma talebinde bulunduğu iddia edildi. Ancak R.Madrid'in istediği bu ağır şartlardan sonra hayallerinin suya düştüğü öne sürüldü.


Kaynak : http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20120204/realle_dostluk_parayla.html

Yorumlar (0)