banner212

banner211

Safibeyspor iftarda buluştu

Safibeyspor yönetimi, yöneticiler, futbolcular ve köylüleri kapsayan iftar yemeği verdi.

Diğer 04.01.2012, 08:15
Safibeyspor iftarda buluştu
banner218
Safibeyspor yönetimi, yöneticiler, futbolcular ve köylüleri kapsayan iftar yemeği verdi. Yemekten sonra futbolcular idmana çıktı.

Safibeyspor'da iftar heyecanı yaşandı. Geçtiğimiz yıl kurulan ve ilk yılında Sakarya İkinci amatör kümede şampiyon olarak bu yıl Sakarya birinci Amatör kümede mücadele edecek olan Safibeyspor yönetimi iftar yemeği verdi. İftar yemeği Safibeyspor kulüp binasında gerçekleşirken iftara yöneticiler, futbolcular ve Safibey köylüleri katıldı. Hoş bir ortamda gerçekleşen iftarda futbolcuların neşesi yerindeydi.

İftarda yeni transferler de tanıtıldı. Daha önce İstanbul amatör liginde oynayan kaleci Mustafa ile geçtiğimiz yıl Geyvespor'da forma giyen defans oyuncusu Cumhur taraftarlara ve futbolculara tanıtıldı.


Yemekten sonra daha önce ışıklandırması yapılan köye ait arazide bulunan çim sahaya geçen Safibeyspor idman yaptı. Antrenör Kamil Tantaoğlu yönetiminde yapılan idmana mazeret gösteren futbolcular katılmazken futbolcular düz koşu, ısınma hareketleri ve kondüsyon çalışması yapıldı. Antrenör Tantaoğlu idmanların şu aşamada haftada üç kez yapıldığını belirtirken maçların başlamasına kalan bir aylık zamanı iyi değerlendirerek maçlara hazır bir Safibeyspor olarak çıkmak niyetinde olduklarını söyledi.


Futbolcuların idmanını izleyen genç delikanlı köylüler de eski günleri hatırlayarak sahada ter akıtarak kendi aralarında maç yaptılar.


Safibey köylüleri, yetişen kerevizi ile ünlü köyden bundan sonra çıkacak spor başarıları ile de adından sıkça söz ettireceğini iddia ettiler.


  


 kaleci Mustafa(solda), defans oyuncusu Cumhur


     
Kaynak:www.geyve.com

Yorumlar (0)