banner212

banner211

Sağlık İçin Bisikleti Seçin

Bisiklet kullanımının yaygınlaştırılması ve bisiklet branşının tanıtılması amacıyla 16 ilçede düzenlenecek olan Bisiklet Turları bugün Geyve’de start aldı.

Diğer 12.03.2016, 20:05 15.03.2016, 16:31 UTKU KAYNAR
Sağlık İçin Bisikleti Seçin
banner218
 Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü öncülüğünde Bisiklet kullanımının yaygınlaştırılması ve bisiklet branşının tanıtılması amacıyla 16 ilçede düzenlenecek olan Bisiklet Turları bugün Geyve’de start aldı.
 

Geyve Kaymakamı İlyas MEMİŞ, Geyve Belediye Başkanı Murat KAYA, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih ÇELİKEL’in de katıldığı bisiklet turu öncesinde konuşan Fatih ÇELİKEL “Sayın Valimiz Hüseyin Avni COŞ önderliğinde bisiklet branşına yönelik planladığımız bir dizi etkinlikten ilkini geçtiğimiz hafta beden eğitimi öğretmenlerimize yönelik bir bisiklet paneli ile gerçekleştirmiştik.

 

Bugün de tüm ilçelerimizde “Sağlık için Bisikleti Seçin” sloganıyla yola çıktığımız Bisiklet Turlarının ilkini Geyve’de gerçekleştiriyoruz. Geyve İlçemizdeki etkinliğimize desteklerinden dolayı Sayın Kaymakamımıza, Belediye Başkanımıza ve etkinliğimize katılan tüm bisiklet kullanıcılarına teşekkür ediyoruz” dedi. 7’den 70’e yoğun bir katılımın yaşandığı, renkli görüntülere sahne olan Bisiklet Turu Geyve şehir merkezinde 2 km’lik bir parkurda yapıldıktan sonra protokol tarafından katılımcılara çeşitli hediyelerin verilmesiyle birlikte sona erdi. 

Yorumlar (0)