banner212

banner211

Sakarya Ampute Takımı sahaya indi

Sakarya’yı Ampute Futbol 2.Ligi’nde temsil eden Ampute Futbol Takımı yeni sezon öncesi ilk çalışmasını Ticaret Lisesi Futbol Sahası’nda gerçekleştirdi.

Diğer 07.11.2018, 19:05 07.11.2018, 19:07 UTKU KAYNAR
Sakarya Ampute Takımı sahaya indi
banner218

Ampute Futbol 2.Ligi’nde mücadele edecek olan Sakarya Ampute Futbol Takımı, yeni sezonun ilk çalışmasını Ticaret Lisesi Futbol Sahası’nda gerçekleştirdi. Taner Durna antrenörlüğünde sezona hazırlanan Ampute Futbol Takımı 25 Kasım’da başlayacak lig öncesi hazırlıklarını burada sürdürecek.

BU İŞE GÖNÜL VERDİK

Panta, “Sakarya’da engelli gülerse herkes güler diyerek yola çıktık. Çünkü bu iş parayla yapılmaz. Bu iş gönül işi. Elini taşın altına sokmak isteyen herkesle beraber olmaktan onur duyarız. Bir kere herkes şunu çok iyi bilecek; burada hiç kimse engelli bireylerimizi kullanmıyor. Biz iş yapıyoruz, bizim yaptığımız işte öyle kolay bir iş değil. Biz buradan otobüse binip Serdivan’a gitmiyoruz, biz buradan Adana’ya gidiyoruz, Gaziantep’e gidiyoruz. Ve bu gönül dostu arkadaşlar ile bu yolculuğu yapacağız. Bu sene 1.Lige çıkmayı hedefliyoruz. Biz Sakarya’dan destek istiyoruz. Bu destek illa maddi anlamda değil, manevi destekten yanayız. İnşallah bu sene güzelliklere imza atacağımızın inancındayız” dedi. 

HEDEF 1.LİG

Ampute Futbol Takımı Antrenörü Tamer Durna Sakarya’yı en iyi şekilde temsil edeceklerini söyledi. Durna, “Sakarya Ampute Futbol Takımı’na hizmet etmekten onur duyuyorum. İyi bir ekibe sahibiz. İnşallah 1.Lig hedefine ulaşacağız. Bu yolda Sakarya halkından destek bekliyoruz. Engelli gülerse herkes güler” dedi.

banner220
Yorumlar (0)