Sakarya Bisiklet İl Birinciliği yapıldı

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Milli Eğitim İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okul Sporları Bisiklet İl Birinciliği Yeni Sakarya Atatürk Stadyumu çevresinde yapıldı.

Diğer 27.04.2022, 11:23 SporExpres
Sakarya Bisiklet İl Birinciliği yapıldı

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Milli Eğitim İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okul Sporları Bisiklet İl Birinciliği Yeni Sakarya Atatürk Stadyumu çevresinde yapıldı. Kızlar ve Erkeklerde ayrı ayrı yapılan müsabakalar sonucunda dereceye girenlere ödülleri verildi.


Genç Erkeklerde takım olarak Özel Sakarya Yankı Koleji birinci olurken bireyselde Enes Yiğit (Şehit Erol Olçak A.L) birinci oldu. Yıldız Erkek de takım olarak SAÜ Vakfı Orta Okulu, bireyselde ise Burak Sürücü (Yücel Balık O.O) birinci oldu. Genç Erkek A kategorisinde ise  Özel Sakarya Yankı Koleji. A.L takım olarak, Efe Örçün (Mefküre A.L) ise bireyselde birincilik ödülünün sahibi oldu.


Genç Kızlar A Kategorisinde Almina Bahar,  Genç Kız B kategorisinde Tuba Ceren Tıkan birinci olurken Takım olarak ise Hacı Zehra Akkoç A.L birinci oldu. Küçük Kızlar yarışlarda  Duru Döngeloğlu birincilik ödülünün sahibi oldu


 

Yorumlar (0)