banner212

banner211

Sakarya GSİM Fark Yarattı

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü , 2019 yılını Türkiye’de Öne Çıkan İlller arasında Tamamladı

Diğer 21.12.2019, 13:30 UTKU KAYNAR
Sakarya GSİM Fark Yarattı
banner218

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü , 2019 yılını 
Türkiye’de Öne Çıkan İlller arasında Tamamladı
    Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından 2019 Yılı Kasım ayında yapılan  etkinlikler ile öne çıkan İller arasında yer aldı. 
    Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy  ; “Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğümüz tarafından 2019 Yılı Kasım ayında yaptığımız etkinlikler ile öne çıkan İller arasında yer aldık. 29 Ekim, 10 Kasım, antrenman faaliyetlerimiz , 24 Kasım Öğretmenler günü turnuvası, Onur Arı’nın Avrupa Şampiyonluğu, İlimizde düzenlediğimiz Türkiye Kick Boks Kulüpler Ligi 2.Etap Şampiyonası ve Mehmetçiğe hitafen düzenlediğimiz İllerarası Karate Şampiyonasının yanı sıra , İlimize kazandırdığımız Tenis kortlarının yer aldığı videomuz ile Türkiye’de öne çıkan İller arasında yer almanın mutluluğunu yaşıyoruz. Spor Şehri Sakaryamızda , Tesislerimizdeki bakım onarım çalışmalarımız devam ediyor. İlimizdeki KYK Yurt Sayısını 12’ye çıkarttık. 2 Olan Gençlik Merkezi Sayımızı da 6’ya çıkarttık. Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak 2020 Yılına Türkiye’de zirvede giriyoruz “dedi.  
    İl Müdürü Arif Özsoy ; “Spor Şehri Sakaryamıza bu ödülü layık gören Spor Hizmetleri Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Baykan’a teşekkür ediyoruz. Bu ödülün İlimize kazandırılmasında her zaman canla başla çalışan üstün gayretleri ile İlimizin adını her zaman Türkiye’de ön plana çıkarmak için çaba sarf eden tüm çalışanlarımıza can-ı gönülden teşekkür ediyorum “ şeklinde konuştu

banner220
Yorumlar (0)