Sakarya Spor Adamlarından basına jest

Sakarya Spor Adamları Derneği, Sakarya Spor Basınına spora verdiği desteklerden ötürü  birlik ve beraberlik yemeğinde düzenledi. Dernek Başkanı Zeki Öztürk’ün ev sahipliğinde gerçekleşen organizasyonda birçok isme ve kuruma başarı plaketi verildi

Diğer 27.05.2022, 09:22 27.05.2022, 09:27 SporExpres
Sakarya Spor Adamlarından basına jest


BASINA TEŞEKKÜR
Sakarya spor basını önceki akşam düzenlenen gecede buluştu. Sakarya Spor Adamları Derneği tarafından organize edilen geceye Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur, Gazeteciler Birliği Başkanı ve TSYD Sakarya İl Temsilcisi Zeki Aydıntepe, Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Spor Daire başkanı İlhan Şerif Aykaç, Sakarya Spor Adamları Derneği yöneticileri İbrahim Koşutan, Pınar Batman, Ersan Küsmez, Ayşe Kılıç, Ersin Kestaneciler,  Ayhan İnan, Nazım Berk, Canan Küsmez, Ceyhan Ergün, Zehra Uçar ve Cemil Başkaya spor basınının temsilcileri katıldı.
ÖZTÜRK’TAN TEŞEKKÜR
Gerçekleştirilen yemekte basın mensupları ile sohbet eden Başkan Zeki Öztürk ve Gençlik ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç, spor basınının birçok ile göre Sakarya’da ne kadar güçlü olduğuna dikkat çekti. Basın mensuplarının çalışmalarından ve emeklerinden övgüyle bahseden Başkan Öztürk, geceye katılan emekçi isimlere teşekkür etti. 
PLAKETLER VERİLDİ
Yemeğin ardından geçilen törende basın mensuplarına ve kurumlara çeşitli plaketler takdim edildi. Adapazarı Akşam Haberleri Gazetesi’ninde ödül aldığı gecede birçok basın emekçisi onurlandırılmış oldu. Basın mensuplarına plaketleri gecede hazır bulunan protokol üyeleri, Spor Adamları Derneği yöneticileri ve basının duayen isimleri takdim etti. 


 

Yorumlar (0)