banner212

banner211

Sakaryalı Atıcılar Antalya da

Antalya'da bugün başlayacak Havalı Silahlar Şampiyonası'nda Sakarya Gençlik Merkezi Gençlik Spor Kulübü'nden 5 sporcu mücadele edecek.

Diğer 07.02.2012, 14:25
Sakaryalı Atıcılar Antalya da
banner218
Antalya'da bugün başlayacak Havalı Silahlar Şampiyonası'nda Sakarya Gençlik Merkezi Gençlik Spor Kulübü'nden 5 sporcu mücadele edecek. Ayrıca 2 sporcuda Ankara'da Milli Takım Kampı'nda yer alacak.

5 sporcu katılacak

 

Antalya'da bugün başlayacak Havalı Silahlar Şampiyonası'nda Sakarya Gençlik Merkezi Gençlik Spor Kulübü 5 sporcuyla ter dökecek. Şampiyonada Büyük Bayanlar Tabanca da Emine Taşdelen, Genç Erkekler Tabanca da Ulaş Kasım, Büyük Erkekler Tüfek de Gökhan Aydın ve Erman Yüce, Yıldız Erkekler Tüfekte ise Kadir Yıldırım, birincilik mücadelesi verecek.

 

Finlandiya mesaisi

 

Sakarya Gençlik Merkezi ve Gençlik Spor Kulübü'nden Alperen Enes Şar ve Ece Bıçakçı ile birlikte Antrenör Bülent Bıçakçı ise Finlandiya'da gelecek hafta yapılacak şampiyona için Ankara'da kampa girdi. Milli Takım Kampı'nda yer alan sporcular Londra Olimpiyatları öncesi son kota olan Finlandiya yarışmalarında başarılı olarak olimpiyatlarda yer alabilmenin mücadelesini verecek.

Yorumlar (0)