Sakarya bisikletçileri hafta sonu Arifiye İl Ormanında yaptıkları sportif aktivite ile yeni sezona başlangıç yaptılar." />

banner212

banner211

Sakaryalı Bisikletçiler Sezonu açtı

Sakarya bisikletçileri hafta sonu Arifiye İl Ormanında yaptıkları sportif aktivite ile yeni sezona başlangıç yaptılar.

Diğer 07.11.2012, 09:07
Sakaryalı Bisikletçiler Sezonu açtı
banner218

Sakarya bisikletçileri hafta sonu Arifiye İl Ormanında yaptıkları sportif aktivite ile yeni sezona başlangıç yaptılar. Sakarya İl Bisiklet Antrenörü Tuncer Salihoğlu yaklaşık 20 kişiden oluşan bisikletçi ekibine orman içinde yaptırdığı koşu ve egzersiz programından sonra mangal ziyafeti ile çalışmalarını bitirdi.

 

Yeni sezon çalışmalarına Arifiye Gençlik spor kulübü ve İl Bisikletçilerini bir araya getiren kaptan:Yeni sezonda 2012 yılından daha başarılı bir sezon geçireceğimize inanıyorum. Sporcularıma güveniyorum derken Spor İlçe Müdürü İbrahim ARKAN:

 

Arifiye de bisiklet sporunun her geçen gün genişleyip ,güçlendiğini belirtirken bu tür sosyal amaçlı organizasyonların kişilik gelişimi ve paylaşma duygusunu arttırdığını buda şu an gençlerimiz ve çocuklarımızın en ihtiyaç duyduğu şeylerdir.dedi.Çalışmalarda desteğini hiç esirgemeyen Belediye Başkanı İsmail Karakulukçu’ya da teşekkür eden İlçe Müdürü Arkan: Başkanım her türlü desteği sağlıyor. Bizde başkanımızdan aldığımız güçte sıkıntılarımızı en kısa yoldan aşıyoruz.ona çok şey borçluyuz dedi.


Yorumlar (0)