banner212

banner211

Salih Koşu görevi Çelikel'e devretti

Sakarya Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü görevine Salih Koşu yerine Adapazarı İlçe Spor Müdürü Fatih Çelikel atandı.

Diğer 10.07.2015, 12:02 10.07.2015, 12:04 UTKU KAYNAR
Salih Koşu görevi Çelikel'e devretti
 Gençlik ve Spor Bakanlığı kararnamesi ile Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü olarak atanan Fatih Çelikel için İl Müdürlüğünde devir teslim töreni yapıldı.

 

 

İl Müdürlüğü binasında gerçekleştirilen devir teslim töreninde İl Müdürü Fatih Çelikel, Salih Koşuya hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek plaket ve çiçek takdim etti.

 

Dört yıldır sürdürdüğü Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevini devreden Salih Koşu,  İl Müdürü Fatih Çelikele yeni görevinde başarılar diledi.

 

Salih Koşu, İl Müdürlüğü şube müdürleri ve personelleri ile de tek tek vedalaşarak makamından ayrıldı.

 

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel devir teslim töreninde yaptığı açıklamada şunları söyledi

 

  ''Bakanlığımızla ilgili 3 ay önce yayınlanan Kanun Hükmünde Kararname ile merkez ve taşra teşkilatımızdaki yöneticiler araştırmacı kadrosuna alınarak kurumlarında vekaleten görevlerini sürdürmekteydi.  Bakanlığımızdan gelen kararname ile Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü olarak atandım. Şehrimin gençliğine ve sporuna hizmet etmek benim için onurlu bir görev olacak. Şunu özellikle ifade etmek istiyorum ki bu tür görevler bir bayrak yarışıdır. Sayın Salih Koşu?dan aldığımız bayrağı çalışma arkadaşlarımızla birlikte daha yukarılara taşıma gayreti içerisinde olacağız. Değerli hocamız, müdürümüz Sayın Salih Koşuya spora yaptığı katkılar nedeniyle teşekkür ediyoruz. İnşaallah Rabbim ülkemize, milletimize ve şehrimize hayırlı hizmetlerde bulunabilmeyi nasip eder.''

Yorumlar (0)