banner212

banner211

Şampiyon Hedef Yükseltti

Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Şampiyonası ve Dünya Şampiyonası Milli Takım Seçmeleri'nde yeniden şampiyon olan Kürşat Demirci hedefini Dünya Şampiyonası olarak belirledi.

Diğer 24.09.2018, 18:51 24.09.2018, 18:56 UTKU KAYNAR
Şampiyon Hedef Yükseltti

Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Şampiyonası ve Dünya Şampiyonası Milli Takım Seçmeleri'nde yeniden şampiyon olan Kürşat Demirci hedefini Dünya Şampiyonası olarak belirledi.

HEDEF DÜNYA ŞAMPİYONASI

21 – 25 Mart 2018 Antalya'da düzenlenen 2018 Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Şampiyonası’nda +75 kilo kategorisinde şampiyon olarak milli takıma giren ve bayrağımızı 02 – 07 Mayıs 2018 Santa Susanna İspanya’da düzenlenen 2018 Avrupa Vücut Geliştirme ve Fitness Şampiyonası’nda +75 kilo kategorisinde gururla temsil eden Kürşat Demirci’nin şimdiki hedefi 2018 yılında Ekvator’da düzenlenecek 2018 Dünya Vücut Geliştirme ve Fitness Şampiyonası’nda birinci olmak.Kategorisi +75 kiloda üst üste ikinci kez ipi göğüsleyen Kürşat Demirci’nin hocası Klasik Vücut Geliştirme alanında Türkiye’nin gururu Ali Emre. Sakarya Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Bölümü 4. sınıf öğrencisi olan ve aynı zamanda MacFit Spor Kulübü Sakarya Şubesi’nde özel antrenörlük yapan Kürşat Demirci, hocası Ali Emre’nin gözetimi altında hedefine ulaşmak için çok sıkı şekilde çalışıyor.

DESTEK İÇİN TEŞEKKÜR

Dünya şampiyonası hazırlıklarını aralıksız sürdüren Kürşat Demirci, “Hedefim doğrultusunda durmaksızın çalışıyorum. Bu hususta özellikle hiçbir zaman desteğini esirgemeyen ve deneyimlerini paylaşan hocam Ali Emre' ye, manevi anlamda her zaman destek olan ve beni hedefim doğrultusunda fişekleyen aileme, arkadaşlarıma, dostlarıma, spor kulübüme ve öğrencilerime çok teşekkür ediyorum. Yine bu süreçte bana maddi anlamda destek olan ve gıda ihtiyaçlarımın sponsoru olan Sakarya Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı’na ve Daire Başkanı Orhan Bayraktar’a ayrı olarak teşekkür ediyorum. Şimdi ise yeni hedefim doğrultusunda hız kesmeden çalışmaya başladım. Ekvator’da düzenlenecek 2018 Dünya Vücut Geliştirme ve Fitness Şampiyonası’nda şampiyon olarak ülkemize bu gururu yaşatacağım ” dedi. 

Yorumlar (0)