banner212

banner211

Şampiyona Değirmenci’den yemek

Son 3 yılın şampiyonu Özel Kalem futbol takımı sporcularına Hayrettin Değirmenci tarafından yemek verildi

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Birimler Arası 3.

Diğer 04.01.2012, 14:25
Şampiyona Değirmenci’den yemek
banner218
Son 3 yılın şampiyonu Özel Kalem futbol takımı sporcularına Hayrettin Değirmenci tarafından yemek verildi

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Birimler Arası 3.Cumhuriyet Kupası Futbol Turnuvası’nda namağlup şampiyonluğa ulaşan Özel Kalem takımına MADO Dondurma’nın sahibi Hayrettin Değirmenci tarafından yemek verildi.


 


ÖZEL KALEM RAKİP TANIMADI


Sakarya Büyükşehir Belediyesi Birimler Arası 3.Cumhuriyet Kupası Futbol Turnuvası grup maçlarında oynadığı 6 maçın tamamını kazanan Mehmet Kaymak’ın önderliğindeki Özel kalem takımı yarı finale yükselme başarısını göstermişti. Yarı finalde Adasu’yu farklı yenen Özel Kalem, final maçında Ulaşım karşısında 3-2 galip gelerek 3.kez üst üste şampiyonluğa uzanmıştı. Spor ve siyaset camiasının büyük ilgi gösterdiği turnuvada 3.kez şampiyonluğa ulaşan Mehmet Kaymak’ın hem antrenörlüğü hem de başkanlığını yaptığı Özel Kalem takımı sporcularına, MADO Dondurma’nın  sahibi Hayrettin Değirmenci tarafından şampiyonluk yemeği verildi.


 


SPORCUNUN DOSTU DEĞİRMENCİ


Amatör Kulüplerin ve sporcuların her zaman yanında olan MADO Dondurma’nın sahibi Hayrettin Değirmenci tarafından verilen şampiyonluk yemeğine Sakarya Büyükşehir Belediyesi Güvenlik Müdürü Mehmet Kaymak, Hendek Soğuksu Muhtarı Emin Kula, Nur fotoğrafçılığın ortaklarından Hamdi Baş, Kınalı Aykar toptan gıdanın sahibi Necati Aydın, teknik heyet, sporcular ve seçkin misafirler katıldı. Tunatan Tesisleri’nde verilen şampiyonluk yemeğinde bir konuşma yapan kaptan Metin Çay, “Şampiyonlukta emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Çok büyük mücadele verdik ve şampiyonluğa ulaştık. İnşallah bu başarının devamı da gelecek” dedi.


 


SPORCULARIMLA GURUR DUYUYORUM


Serdivan Tunatan Tesisleri’nde sporcunun dostu Hayrettin Değirmenci tarafından verilen yemekte bir konuşma yapan Sakarya Büyükşehir Belediyesi Güvenlik Müdürü Mehmet Kaymak, alınan bu şampiyonluğun bundan önce alınan 2 şampiyonluktan çok daha anlamlı ve önemli olduğunu söyledi. Grup maçları olsun, yarı final ve final maçlarına kadar olsun tüm rakip takımlar bize karşı ortak bir cephe aldı. Ancak Allah’ın izniyle bize karşı cephe alan tüm takımlar sahada gereken cevabı fazlasıyla aldı. Ne şartlarda mücadele ettik ve mutlu sona ulaştık. Allah sabredenlerle beraberdir. Sabrettik ve başardık. Sporcularımın hepsinden Allah razı olsun. Hepinizle gurur duyuyorum” dedi.


 


DEĞİRMENCİ SPROCULARI KUTLADI


Bu yıl 3.kez alınan şampiyonlukta kendileri kadar oldukça fazla emeği olan Sakarya Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürü Orhan Bayraktar’a şükranlarını sunan Kaymak, “Orhan Bayraktar’a ne kadar teşekkür etsek azdır. Her zaman bizlerin yanında oldu. İnşallah bundan sonraki turnuvalarda da yanımızda görmek istiyoruz” dedi. Özel Kalem takımının şampiyonluğa ulaşmasının kendilerini son derece memnun ettiğini belirten Hayrettin Değirmenci, “Sizlerle gurur duyuyorum. Şampiyonluğu fazlasıyla hak ettiniz. Ferizli’de yapılacak turnuvada da şampiyonluğa ulaştığınız takdirde hepinize çok önemli sürprizlerim olacak. Yeter ki siz bizleri mutlu edin” şeklinde konuştu.


 


                                                                                                                                 Kadir ŞİRİN
Yorumlar (0)