"Maç öncesi başkan Aziz Yıldırım, Sedat Peker'i arayınca, Peker devreye girdi." />

banner212

banner211

Samsun maçında Şike yaptılar

"Maç öncesi başkan Aziz Yıldırım, Sedat Peker'i arayınca, Peker devreye girdi.

Diğer 24.01.2012, 07:43
Samsun maçında Şike yaptılar
banner218

"Maç öncesi başkan Aziz Yıldırım, Sedat Peker'i arayınca, Peker devreye girdi. Peker; Tümer, Sergen ve İbrahim'i 'Ayağınız kırılabilir' diye tehdit etti"

BEYKOZ'DA UYARI

Ergenekon Davası'nda dinlenen gizli tanık Poyraz, Beşiktaş ile Samsun arasında oynanan 5 ve kırmızı kart çıkan maçta şike yapıldığını iddia etti. Poyraz, "Sergen, Tümer, İbrahim Beykoz'a geldi. Beykoz'da bunlara maçı kaybedin talimatı veriliyor. Ama bu F.Bahçe-Beşiktaş maçı değil. F.Bahçe başkasıyla oynuyor, Beşiktaş da sanırım Samsun ile oynuyordu. Aziz Yıldırım bu maç öncesi Sedat Peker'i arıyor. Peker de Beşiktaşlı Tümer, Sergen ve İbrahim'i 'Dikkatli olun ayağınız kırılabilir' diye uyardı.PARA ALAMADI

Maç sırasında Tümer yedek kulübesinden bağırarak hakemin yüzüne tükürdü. Hiç oynamadan kırmızı kart gördü. Sezon sonunda da F.Bahçe'ye transfer oldu. Bu şekilde Beşiktaş'ın elinden şampiyonluğu aldılar. Sedat Peker, Aziz Yıldırım'dan yine para isteyince Yıldırım, Peker'in baskısından kalp sektesi geçirdi" dedi. Poyraz, Sergen'in Cem Uzan döneminde Beşiktaş'tan İstanbulspor'a 400 bin liraya transfer olduğunu, parasının 300 bin lirasını alamayan Yalçın'ın Peker'e geldiğini iddia etti.Yorumlar (0)