banner212

banner211

Şanlı şahit oldu, Yüce nikahı kıydı

Nuran ve Kadir Şarbalkan çiftinin yakışıklı oğulları Mert ile Ayşe & Muhammet Tural çiftinin güzel kızları Rabia görkemli bir nikah töreni ile dünyaevine girdi.

Diğer 21.09.2020, 12:04 21.09.2020, 12:06 UTKU KAYNAR
Şanlı şahit oldu, Yüce nikahı kıydı
banner218

GÖRKEMLİ TÖRENLE DÜNYAEVİNE GİRDİLER

Daha önce Sakaryaspor'da görev yapan Fenerbahçe futbol okulları antrenörü Mert Şarbalkan ile Rabia Tural hafta sonu dünya evine girdi. Genç çiftin muhteşem düğün töreni 20 Eylül Pazar akşamı Erkan Sezgin Düğün ve Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Korona tedbirleri kapsamında görkemli bir nikah ile hayatlarını birleştiren genç çift alkışlar eşliğinde sahneye çıkarak dans etti. Mert ile Rabia’nın mutlulukları resmen gözlerinden okundu.

NİKAH ŞAHİDİ TUNCAY ŞANLI OLDU

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin nikâhını kıydığı nikah şahitliğini ise Fenerbahçe’nin ve Milli takımın efsane futbolcusu Tuncay Şanlı yaptığı genç çift birlikte ömür sürmeye “Evet” dediler.

YOĞUN KATILIM

Nikah törenine Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken, Erenler Belediye Başkan yardımcısı Rahmi Şengül, Erenler Belediyesi eski Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Sakarya Sebzeciler ve Meyveciler Odası Başkanı Muzaffer Kabacan, Hak İş Sakarya İl Başkanı ve Hizmet İş Sendikası Sakarya Şube Başkanı Mehmet Mesut Gökdemir, Beşiktaş kalecisi Utku Yuvakuran, Sakaryaspor eski futbolcusu Erçağ Evirgin katıldı.

banner220
Yorumlar (0)