banner212

banner211

Şanlıurfa ve Diyarbakır taraftarına çağrı..

63 Urfaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Ali Çiçek, Şanlıurfaspor’un yarın GAP Arena Stadyumu'nda oynayacağı Diyarbakırspor maçına tüm Urfalılar'ı davet ederek, Gün birlik ve beraberlik günüdür.

Diğer 17.02.2012, 13:30
Şanlıurfa ve Diyarbakır taraftarına çağrı..
banner218
63 Urfaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Ali Çiçek, Şanlıurfaspor’un yarın GAP Arena Stadyumu'nda oynayacağı Diyarbakırspor maçına tüm Urfalılar'ı davet ederek, Gün birlik ve beraberlik günüdür. Takımıza sahip çıkalım ve GAP Arena Stadyumu'nu tıklım tıklım dolduralım dedi.

63 Urfaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Ali Çiçek, yaptığı açıklamada, ligin 21. haftasında komşu Diyarbakırspor’u ağırlayacaklarını hatırlatarak, "Geçen hafta Balıkesirspor’a yenildiğimizden dolayı Diyarbakırspor maçı bizim için çok önemli bir karşılaşma olacak. Balıkesir yenilgisini Diyarbakır maçı ile telafi etmemiz lazım. Bundan dolayı bize yani taraftarlara bu maçta büyük bir görev düşüyor. Tüm Şanlıurfalılar'ı Diyarbakır maçında GAP Arena’da görmek istiyoruz" dedi.Diyarbakırspor taraftarlarına davet


Diyarbakırspor’un şu anda maddi yönden sıkıntılı bir sezon geçirdiğini belirten Başkan Çiçek, "Zor günler yaşayan dostumuz Diyarbakırspor’a SMS desteği ile destek veriyoruz. Diyarbakırspor’un kesinlikle ligden düşmesini istemiyoruz. İnşallah bu kötü günleri de en kısa zamanda atlatır. Bu karşılaşmaya Diyarbakırsporlu dostlarımızı da bekliyoruz. Gerekirse, Şanlıurfa’ya gelecek olan misafir takım seyircilerinin biletlerini de biz kendi cebimizden temin edeceğiz. Çünkü bu karşılaşmada Diyarbakırspor’lu taraftarları da görmek istiyoruz. İnşallah güzel ve dostça bir mücadele olur. Maçı hak eden takım kazansın" şeklinde konuştu.


Kaynak : http://www.ajansspor.com/futbol/tff2ligbeyaz/h/20120217/sanliurfa_ve_diyarbakir_taraftarina_cagri.html

Yorumlar (0)