banner212

banner211

Şanlıurfaspor'a bilet dopingi!

Pazar günü deplasmanda Gaziosmanpaşaspor’u mağlup ederek yeniden Liderlik koltuğuna oturan Şanlıurfaspor'da moraller en üst düzeyde.

Diğer 27.02.2012, 13:15
Şanlıurfaspor'a bilet dopingi!
banner218
Pazar günü deplasmanda Gaziosmanpaşaspor’u mağlup ederek yeniden Liderlik koltuğuna oturan Şanlıurfaspor'da moraller en üst düzeyde.. Yönetim Kurulu da yapmış olduğu toplantı ile önemli bir karar aldı..

Şanlıurfaspor Yönetim Kurulunun açıklaması şöyle :“Pazar günkü maçta 2 Binin üzerinde taraftarımız İstanbul’da Eyüp Stadına gelerek şampiyonluk yolunda bize büyük güç vermişlerdir. İstanbul’un her bölgesinden maça gelen Urfalı hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz.Takımımız şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerliyor. Çok kaliteli bir ekibimiz bulunuyor. Bu sezon Şanlıurfaspor’un hedeflemiş olduğu şampiyonluğu Şanlıurfa’ya hediye ederek yılların özlemini gidermek istiyoruz.


Şanlıurfaspor Yönetim Kurulu olarak sezon başında kombine satışları yaptık. Ayrıca bilet ücretlerimizi de belirledik. Birçok kesimden kombine dışında satılan biletlerin biraz iyileştirilmesi talep ediliyordu.Bu talep son haftalarda ve özellikle son deplasman maçının ardından bize her kesim tarafından iletilmeye başlandı.


Ligin bitimine kadar iç sahada 6 final maçımız var. Biz Yönetim Kurulu olarak şayet şampiyon olacaksak bunu Şanlıurfa halkının geneliyle birlikte yapmak istiyoruz.


GAP Arena Stadımızın kapasitesi 30 Bindir. Ancak maçlarımızı ortalama 12 ile 15 Bin taraftara oynuyoruz.


Şehir şampiyonluğa inanmış durumda. Tabi maça gelmek isteyipte ekonomik nedenlerden dolayı gelemeyen taraftarımızın taleplerinide son 6 maçımızda dikkate alarak şampiyonluk kervanına bu taraftarlarımızı da katmak istiyoruz.


Bu nedenle Pazar günü oynayacağımız Tokatspor maçı da dahil olmak üzere kalan lig maçlarındaki bilet fiyatlarında taraftarımızın beklentilerinin çok daha yukarılarında iyileştirme kararı aldık.


Şanlıurfaspor şampiyon olacaksa topyekün birliktelikle bunu başarmanın en doğru olduğunu düşünüyoruz. Bu güne kadar Şanlıurfaspor’a gerekli katkıyı yapan herkese teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki süreçte de Şanlıurfaspor’a gerekli katkıların yapılacağına inanıyoruz.


Ayrıca Tokatspor’un devre arasında çok sayıda transfer yaptığını Tokatspor’un güçlendiğini ve Pazar günkü maçımızın da çok zor olacağını biliyoruz.


Bu nedenle yapmış olduğumuz bu yeni düzenlemeyle birlikte Pazar günü saat 13.30’da başlayacak Tokatspor maçında GAP arena stadımızın tamamen dolmasını arzuluyor ve taraftarlarımızı bu önemli maça davet ediyoruz.Gün birlik ve beraberlik günüdürBilet fiyatları ise şöyle:


(Kale Arkası - 2 TL )–( Maraton - 5 TL) –( Numaralı - 10 TL) –( Gold-15 TL)

Kaynak : http://www.ajansspor.com/futbol/tff2ligbeyaz/h/20120227/sanliurfaspora_bilet_dopingi.html

banner220
Yorumlar (0)