Şanlıurfaspor'da moral yemeği..

Şanlıurfaspor Yönetim Kurulu, teknik heyet ve futbolcular Osmanlı Ocakbaşı Esentepe Şubesinde “Birlik ve Beraberlik adı verilen yemekte buluştu.

Diğer 16.02.2012, 17:00
Şanlıurfaspor'da moral yemeği..
Şanlıurfaspor Yönetim Kurulu, teknik heyet ve futbolcular Osmanlı Ocakbaşı Esentepe Şubesinde “Birlik ve Beraberlik adı verilen yemekte buluştu.

Birlik ve beraberlik yemeğinde bir araya gelen Şanlıurfaspor yönetimi, teknik kadrosu ve futbolcular bir araya gelerek stres attılar.BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE BAŞARILAR GELİR


Moral yemeğinde konuşan Şanlıurfaspor Kulüp Başkanı Kemal Saraçoğlu, kendilerine moral yemeği verenlere teşekkür ettiğini belirterek, “Gün birlik olma günüdür. Beraber başarılar gelecektir” dedi.Şanlıurfaspor 2. Başkanı ve Basın Sözcüsü Reşit Akıl sözlerini şöyle sürdürdü:

"Hiç hesapta olmayan yenilgi ile karşı karşıya kaldık ama dimdik ayaktayız. Taraftarlarda bizleri yalnız bırakmasın. Başarı hep beraber gelir" dedi.Bir yenilgi ile kaybedilen birşeyin olamdığını belirten Şanlıurfaspor Teknik Direktörü Kemal Kılıç, güçlerinin farkında olduklarını mücadelelerine devam edeceklerini belirtti.ÖNÜMÜZDE ÖNEMLİ MAÇLAR VAR


Şanlıurfaspor’un Kalecisi Ziya Aydın, Balıkesirspor maçının kendileri için geride kaldığını kalan maçlar için daha fazla çalışarak hedeflerini gerçekleştireceklerini söyledi.Takımın tecrübeli oyuncu Koray Avcı ise şampiyon olmak için her maçı kazanmaları gerektiğini bir yenilgi ile morallerinin bozulmayacağını söyledi. Düzenlenen yemekte futbolcuların morallerinin yerinde olduğu gözlemlenirken, futbolcular hedeflerinin bir üst ligde mücadele etmek olduğunu vurguladı.

Kaynak : http://www.ajansspor.com/futbol/tff2ligbeyaz/h/20120216/sanliurfasporda_moral_yemegi.html

Yorumlar (0)