banner212

banner211

Sapanca Belediyesi Turnuvası start aldı

Sakarya Sapanca Belediyesi 1.

Diğer 04.01.2012, 14:40
Sapanca Belediyesi Turnuvası start aldı
banner218
Sakarya Sapanca Belediyesi 1. Futbol Turnuvası start aldı. turnuvaya ilgi büyük


Sapanca Belediyesi 1. Futbol Turnuvası start aldı. Açılış karşılaşması Sapanca Belediye Spor ve Güldibi Esnaf Spor arasında oynandı.

 

Karşılaşmaya Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sapanca Belediye Başkanı İbrahim Uslu, SASKF Başkanı Hüseyin Kama, Ak Parti İlçe Başkanı Nazmi Bostancı, İlçe Miili Eğitim Müdürü İrfan Gerçek, Belediye Meclis üyeleri, Ak Parti yönetim kurulu üyeleri, ilçe protokolü ve çok sayıda izleyici katıldı. Başlama vuruşunu yapmasıyla başlayan turnuvada Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu " Sapanca Belediyesi'nin düzenlediği bu turnuvanın güzel ve keyifli geçmesini diliyorum. İnşallah hayırlı ve uğurlu olur, bütün takımlara başarılar diliyorum" dedi.

Başkan Uslu ise "İlk kez düzenlenen futbol turnuvasına 23 takım katılım sağladı. Böyle bir etkinliğin ilçe halkı ve kamu kuruluşlarıyla arasındaki kaynaşmayı artıracağını düşünüyorum. Bol keyifli ve çekişmeli maçlar temenni eder ve bütün takımlara başarılar dilerim" dedi. Açılış maçına gelen izleyenler böyle bir etkinliğin düzenlenmesinde başta başkanımız İbrahim Uslu'ya ve emeği geçenlere çok teşekkür ediyoruz dedi.

 

  

banner220
Yorumlar (0)