Sapanca'da Of-Road için geri sayım başladı

5-6 Ağustos 2023 tarihlerinde Soğucak Yaylası'nda düzenlenecek kamp ve off-road yarışları etkinliği için Sapanca Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat başkanlığında koordinasyon toplantısı yapıldı.

Diğer 03.07.2023, 11:48 SporExpres
Sapanca'da Of-Road için geri sayım başladı

5-6 Ağustos 2023 tarihlerinde Soğucak Yaylası'nda düzenlenecek kamp ve off-road yarışları etkinliği için Sapanca Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat başkanlığında koordinasyon toplantısı yapıldı. Toplantıya Sapanca İlçe Emniyet Müdürü Aslı Gül İlhan, Sapanca Belediye Başkan Yardımcısı Fahri Arkan, Sapanca İlçe Jandarma Komutanlığı'nı temsilen Jandarma Astsubay Üstçavuş Yunus Tuğ, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sapanca İtfaiye Amiri Erdoğan Belat, YAYDER Başkanı Ömer Turan ve Sapanca Off-Road Kulübü yöneticileri de katıldı.

TANITIM İÇİN ÖNEMLİ

Toplantıda, etkinliğin yapılacağı alanda yapılacak düzenlemeler, alanın güvenliği, arazi şartları, etkinlik tarihindeki olası hava durumu senaryoları, doğayı korumak adına alınacak önlemler, yarış rotası, trafik düzenlemeleri ve katılımcıların sorumlulukları gibi konular ele alındı. Toplantı sonrası açıklamada bulunan Sapanca Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat, off-road yarışlarının Sapanca'nın turizm potansiyelini artıracak önemli etkinliklerden biri olduğuna dikkat çekerek, Sapanca Kaymakamlığı olarak bu tür etkinliklerin her zaman yanında olacaklarını söyledi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Başkan Özyazıcı, "Sapanca Kaymakamımız sayın Abdurrezzak Canpolat öncülüğünde yaptığımız toplantıda yarışların işleyişi hakkında kararlar aldık, sayın kaymakamımızın görüş ve önerileri doğrultusunda çalışmalarımıza hız verdik, desteklerinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca Sapanca Belediye Başkanı Sayın Özcan Özen'e heyecanımıza ortak olarak yanımızda olduğu için teşekkür ediyoruz. Sapanca Belediyesi olarak bu tür spor ve turizm organizasyonlarına hep destek verdiklerini ve bundan sonra da vermeye devam edeceklerini belirterek Soğucak Yaylası'nda düzenlenecek off-road yarışlarının da en güzel şekilde yapılması için ne gerekiyorsa yapacaklarını iletti" dedi.

Yorumlar (0)