Sapanca'da PİKDER heyecanı

İnsan Kaynakları Profesyonelleri Derneği (PİKDER) öncülüğünde şirketler arası Dragon Bot yarışı düzenlendi. Sıralama turlarıyla başlayan yarışma eleme turlarının ardından final yarışı ile tamamlandı.

Diğer 12.11.2023, 17:38 13.11.2023, 19:47 UTKU KAYNAR
Sapanca'da PİKDER heyecanı

İnsan Kaynakları Profesyonelleri Derneği (PİKDER) öncülüğünde şirketler arası Dragon Bot yarışı düzenlendi. Sıralama turlarıyla başlayan yarışma eleme turlarının ardından final yarışı ile tamamlandı. Büyük çekilmeye ve heyecana sahne olan yarışların ardından kazanan Neutec takımı oldu.


15 TAKIM KATILDI
İnsan Kaynakları Profesyonelleri Derneği (PİKDER) tarafından düzenlenen ve Sakarya Kürek Kano Spor Kulübü tarafından organize edilen Dragon Bot yarışları nefes kesen yarışlara sahne oldu. Bu yıl üçüncü kez düzenlenen yarışlara Ak Gıda ve Neutech’in 2 takımla katıldığı yarışlara Elpim, Eraco, Yılgenci, Kromel,Pikder, Başak Traktör, Nöksel, Sunparadise, Agdaş, Platech, Olimpa Stargen şirketlerinin katılımıyla toplam 13 firma toplam 15 takım ile kıyasıya yarıştılar.


NEFES KESEN YARIŞ
Kürek yarışlarını yakından takip eden sporseverlerin yanı sıra yarışçıların ailelerinin yoğun ilgisi ile takip edilen yarışlarda büyük heyecana sahne oldu. Sporcular gölde kıyasıya yarış yaparken aileleri ve şirket çalışanları kenarda eğlencenin tadını çıkardı. Final yarışında Neutec 1 dk 23 sn derecesi ile birinci olurken Başak Traktör 1 dk 25 sn derecesi ile ikinci, Sunparadise ise 1 dk 37 sn derecesi ile üçüncü oldu.
Yarışların ardından dereceye giren takımlar için kupa töreni yapıldı. Kupa ve madalyalarını alan takımları spor severler ve aileleri büyük coşku ile kutladı


 

Yorumlar (0)