Sapanca'da spor şöleni

Sapanca Okul Sporları İkinci Küme Masa Tenisi, Badminton, Dart ve Bocce karşılaşmalarında dereceye giren okul ve öğrenciler belli oldu.

Diğer 07.05.2022, 01:22 SporExpres
Sapanca'da spor şöleni

Sapanca İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen karşılaşmalarda dereceye giren öğrenci ve okullara ödülleri verildi.  Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Uçar, müsabakalara katılan tüm sporcu ve antrenörlere teşekkür ederek. Güzel bir sezonu geride bıraktık tüm sporcularımıza başarılar diliyorum’’ dedi.

MASA TENİSİ SİNAN GÖKSUN DAMGASI

Masa Tenisi Yıldız Erkeklerde Sinan Göksun Ortaokulu birinci, Nazmiye Ömer Sözer Ortaokulu ikinci, Şehit Albay Güner Ekici Anadolu Lisesi üçüncü, Genç Erkekler de ise Sapanca Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi birinci, Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ikinci, Şehit Albay Güner Ekici Anadolu Lisesi üçüncü oldu. Küçük Kızlarda ise  Sinan Göksun Ortaokulu birinci, Nazmiye Ömer Sözer Ortaokulu ikinci, Yıldız Kızlarda Sinan Göksun Ortaokulu birinci, Nazmiye Ömer Sözer Ortaokulu ikinci, Genç Kızlar da Sapanca Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi birinci, Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ikinci oldu.

BADMİNTON COŞKUSU

Batminton Minik Erkekler de Aziz Mert Gündoğdu birinci, Berkcan Yılmaz ikinci, Emir Hamza Coşkun üçüncü Haktan Beşinci dördüncü, Yıldız Erkekler Mert Türkmen birinci, Mehmet Uğur Tayan ikinci, Yağız Taha Meydan ve Egemen Menlik üçüncü olurken Genç Erkekler de Çetin Çakıroğlu birinci, Halit Ünlü ikinci, Ayberk Nezir ve Utku Zeyid Çınar üçüncü Minik Kızlarda Zülal Kartal birinci, Elif Gökgöz ikinci, Berranur Tekin ve Yağmur Kılıç üçüncü, Yıldız Kızlar da Gülnihal Demiroğlu birinci, Berfin Apakhan ikinci, Cemilenur Özbay üçüncü, Melek Saylan dördüncü olurken Genç Kızlarda Şeydanur Biçer birinci, Zülal Pekez ikinci, Ecrin Furtacı ve Nisanur Orhun üçüncü oldular

12’DEN VURDULAR

Yıldız Kızlar Alaçam Ortaokulu birinci, Sinan Göksun Ortaokulu ikinci , Yıldız Erkekler de Sinan Göksun Ortaokulu birinci, Alaçam Ortaokulu ikinci, Şehit Albay Güner Ekici Anadolu Lisesi ikinci olurken Genç Kızlar da Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi birinci Sapanca Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ikinci, Sapanca Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi üçüncü oldu.  Genç Erkekler de ise  Şehit Albay Güner Ekici Anadolu Lisesi birinci, Sapanca Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ikinci, Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi üçüncülük ele etti.

BOCCE KAPIŞMASI

Küçük Kızlar Alaçam Ortaokulu birinci, Sinan Göksun Ortaokulu ikinci, Muazzez Sabri Gündoğar Ortaokulu üçüncü, Yıldız Kızlar ‘da Muazzez Sabri Gündoğar Ortaokulu birinci, Sinan Göksun Ortaokulu ikinci, Alaçam Ortaokulu üçüncü olurken Genç Kızlar Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi birinci, Sapanca Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ikinci, Sapanca Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi  üçüncü oldu. Küçük Erkekler Sinan Göksun Ortaokulu birinci, Alaçam Ortaokulu ikinci, Muazzez Sabri Gündoğar Ortaokulu üçüncü olurken. Yıldız Erkeklerde Bilgin Özkaynak Ortaokulu birinci, Alaçam Ortaokulu ikinci, Sinan Göksun Ortaokulu üçüncü Genç Erkekler de Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi birinci, Şehit Albay Güner Ekici Anadolu Lisesi ikinci ve Sapanca Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ise üçüncü oldu.

Yorumlar (0)