banner212

banner211

Sapanca Off-Road Ekibi Karlı Yollarda

Sapanca Off-Road ekibi yoğun kar yağışıyla beraber macera için yollara düştü.

Diğer 01.02.2012, 15:38
Sapanca Off-Road Ekibi Karlı Yollarda
banner218
Sapanca Off-Road ekibi yoğun kar yağışıyla beraber macera için yollara düştü. Sapanca ilçesinden yola çıkarak İkramiye Köyü üzerinden Geyve ilçesine gitmek için düştüler yola.

 

Sapanca'dan Geyve istikametine doğru yol alan Sapancalı Off-Road maceracıları İkramiye 'ye yaklaştıklarında kendilerini İkramiye Boğazı'ndaki dağın eteklerinde vardıklarında yağan yoğun kar yağışı ile karşılaştılar. Yağan kar ve yağmur sonrası sertleşen yolda 50 cm den fazla kar olmasına rağmen hedefe ulaşmak için pes etmeme kararı aldılar. 4×4 araçlar ne kadar zorlansa da, pes etmeyi İkramiye Köyü istikametine doğru gittiler. Yola devam ettikçe kendilerini ilerde daha heyecanlı dakikaların beklediğini düşünen ve her adımda kar kalınlığının artmasından korkmayan Sapancalı Off-Roadcılar durmak yok yola devam dedi.

 

Zorlu yollarda boğuşan ekibe, Sapanca'dan takviye olarak içinde 3 kişi bulanan bir araç daha katıldı. Aralarında yaptıkları istişare sonrasında kar kalınlığının yükselmesi ve saatin çok geç olmasından dolayı Sapanca'ya geri dönme kararı alındı. Günün yorgunluğunu kar üstünde yapılan mangal ve sonrasında Kırkpınar'da bulunan işletmesi Kadir Kuzu'ya ait Aktar Cafe'de içilen sıcak salep ve ıhlamur ile atıldı.

[gallery link="file" columns="2" orderby="title"]

 

banner220
Yorumlar (0)