banner212

banner211

Sapancalı Kick Bokscular Zaferle Döndü

Şampiyonaya Sapanca Grubu'ndan katılan 7 sporcu üstün performans gösterdi.

Diğer 08.09.2016, 15:48 08.09.2016, 16:04 UTKU KAYNAR
Sapancalı Kick Bokscular Zaferle Döndü
banner218
 3-4 Eylül 2016 tarihlerinde Denizli Pamukkale'de gerçekleştirilen 4.Kickboks Turnuvası'na Sapanca Grubu olarak katılan Sapanca Minder ve Ring Sporları Merkezi sporcuları önemli başarılara ulaştılar. Çok zorlu geçen ve 2 gün süren müsabakalar sonunda Serkan Yılmazer ve öğrencileri 5 altın, 8 gümüş ve 4 bronz madalya kazanarak, turnuvada rüzgar gibi estiler ve takım halinde ikincilik elde ettiler.


Şampiyonaya Sapanca Grubu'ndan katılan 7 sporcu üstün performans gösterdi. Afra Adıyaman, Muhammed Emir Uysal ve Miraç Havle Özdemir şampiyon olarak birincilik kürsüsüne çıktılar. Rana Bostancı ve Zeynep Ecre Bostancı ikincilik derecelerini elde ederken, Elif Beyza Yıldırım ve Mehmet Rüzgar Adıyaman ise üçüncü oldular.


Turnuvada şampiyonluğu elde eden Afra Adıyaman, genel değerlendirmede ve aynı zamanda turnuvanın en teknik sporcusu seçildi. Diğer şampiyon olan Muhammed Emir Uysal ise 5 maç arkaya galip gelerek ve kırık parmakla final maçına çıkarak ve galip gelerek şampiyon olmayı başardı.Sapancalı kickboksçular elde ettiği başarıların önemine değinen takım antrenörü Serkan Yılmazer, katıldıkları şampiyonanın ülkemizde en önemli şampiyonalardan biri olduğunu ifade ederek, şampiyon olan ve derece elde eden sporcularla birlikte tüm sporcularını ayırmadan hepsine teşekkür ettiğini ifade etti. Sapanca grubu sporcularının böylesi önemli başarılara imza atmasının çok gurur verici olduğunu vurgulayan Antrenör Serkan Yılmazer, sporculara yaptığı katkılardan dolayı Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer'e tüm samimiyetiyle teşekkür ettiklerini sözlerine ekledi.

banner220
Yorumlar (0)