banner212

banner211

SATRANÇLILAR MADALYALARI TOPLADI

Sakaryalı satranççılar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası’nda 16 madalya kazanarak başarılı sonuçlara imza attı

Diğer 26.04.2019, 16:42 26.04.2019, 16:47 UTKU KAYNAR
SATRANÇLILAR MADALYALARI TOPLADI
banner218

Kocaeli’de düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası’nda, Sakaryalı satranççılar fırtına gibi esti. 8 farklı kategoride yarışan satranççılar müsabakaları 16 madalya kazanarak tamamladı.

Kocaeli’de düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası’nda Sakaryalı satranççılar kürsüyü kimseye bırakmadı. İzmit Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu'nda yapılan müsabakalarda Açık kategoride Uğur Başak, 12 yaş ve Altı kategorisinde Gökalp Deniz Dökek birinci oldu. Ayrı kategoride Mert Pehlivan ikinci, Esma Er ise üçüncü oldu. 10 yaş kategorisinde Arda Tuna Karacan birinci olmayı başararak kürsünün zirvesine çıktı.

Sakaryalı satranççılar toplamda kazandıkları 16 madalyayla 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası’nda yüzleri güldürdü. Madalya kazanan sporcuları kutlayan Satranç İl Temsilcisi Bahar Bilgin, “Sakaryalı olarak satrançta son döneme damga vurmaya devam ediyoruz. Katıldığımız turnuvalar ve aldığımız madalyalar bunun göstergesi. Biz daha iyi olmak için çalışacağız” ifadesini kullandı.

Yorumlar (0)