banner212

banner211

Satrançta Kupa Sevinci

Türkiye Kupası Satranç İl Birinciliği sona erdi. Serdivan Gençlik Merkezi’nde düzenlenen ve 3 gün süren müsabakalara 45 sporcu katıldı. 

Diğer 07.01.2019, 21:48 UTKU KAYNAR
Satrançta Kupa Sevinci
banner218

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Satranç İl Temsilciliği tarafından düzenlenen Türkiye Kupası İl Birinciliğinin 4-6 Ocak tarihleri arasında yapıldı. Serdivan Gençlik Merkesi’nde yapılan müsabakalar büyük çekişmeye sahne olurken turnuvaya gencinden yaşlısına geniş bir katılım oldu.

Sakarya Satranç İl Temsilcisi Bahar Bilgin; 45 sporcunun katıldığı turnuvamızda üç gün boyunca mücadele eden oyuncularımıza, derece kazanan sporcularımıza, turnuva organizasyonda emeği geçen hakemlerimize ve velilerimize çok teşekkür ediyoruz'' dedi.

Müsabakalar sonunda Sakarya İl Şampiyonu Ali Ammar Camcı, ikincisi Can Işık ve üçüncüsü Göktürk Kaan Kılıç olurken Efe Can Pek dördüncü, Muhammet Ali Serhoş beşinci, Emre Kocakaplan altıncı, Gökalp Deniz Dölek yedinci, Cemil İrdem sekizinci,  Efe Erdem Melik  dokuzuncu ve Arif Rasim Özdemir onuncu oldu

Turnuvada başarılı olan sporculara, turnuvaya katılan en küçük dört sporcuya ve turnuvanın emektar oyuncusuna ödül verildi. 

Yorumlar (0)