banner212

banner211

"Seri galibiyetler istiyorum"

Eyüpspor Teknik Direktörü Hasan Çelik deplasmanda alınan başarılı sonuçları iç sahadaki maçlara yansıtmayı hedefliyor.

Diğer 28.02.2012, 11:00
banner218
Eyüpspor Teknik Direktörü Hasan Çelik deplasmanda alınan başarılı sonuçları iç sahadaki maçlara yansıtmayı hedefliyor. Hasan Çelik Eyüpspor’un hedeflerine ulaşması için seri galibiyetler alması gerektiğini belirtti.

Tecrübeli teknik Direktör sezonun ikinci yarısında oynadıkları 4 deplasman maçından 3 galibiyet 1 beraberlikle döndüklerini belirterek "Eğer hedeflerimize ulaşmak istiyorsak deplasmandaki başarılı sonuçlarımızı iç sahadaki maçlarımıza yansıtmamız gerekiyor. Sezon başından beri Eyüpspor üst üste galibiyetler alamadı. Bu şansızlığımızı Körfez maçında kırmayı hedefliyoruz" dedi."İÇ SAHADAKİ MAÇLARIMIZI KAZANMAK ZORUNDAYIZ"


Teknik direktör Hasan Çelik “İç sahada oynadığımız maçlarda bu zamana kadar istediğimiz sonuçları alamadık. Kendi saha ve seyircimiz önünde maç kazanamama fobimizi yendiğimiz takdirde playof şansımızı daha da güçlendirmiş olacağız. Her zaman söylüyorum. Eyüpspor’un kadrosu Bankasya 1. Lig takımlarının kalitesinde ve ayarındadır. Playof’lara kalacağımızdan kimsenin şüphesi olamasın. Adıyaman maçında 3 puanı son dakikaya kadar kovalayan futbolcularımı canı yürekten kutluyorum. Onların bu azmi ve isteği bize yarınlara umutla bakmamıza neden oluyor “ şeklinde konuştu."TARAFTAR BU TAKIMIN 12 ADAMIDIR"


Hasan Çelik kendisinin de bir Eyüplü olduğunu hatırlatarak taraftarın takımına olan sevdasını çok iyi bildiğini belirterek şunları söyledi;

"Taraftarıyla, yönetimiyle, futbolcusuyla, teknik heyetiyle tek yürek olduk. Hepimizin kalbi eyüpspor’un başarısı için atıyor. Hepimizin yolu bir. Taraftarımızın Körfez maçında 90 dakika boyunca vereceği destek çok önemli. Onların desteğiyle iç sahada maç kazanmaya alışacağız. Herkesin Körfez maçına bu bilinçle gelmesini istiyorum. Eyübe, Eyüplülere yakışır bir taraftar grubunu tribünde görmek istiyorum. Ben 12. Adamıma çok ama çok güveniyorum. Başarılara taraftarımızla birlikte koşacağız. Bu arada Adıyaman galibiyetini de cefakâr taraftarımıza armağan ediyorum"Kaynak : http://www.ajansspor.com/futbol/tff2ligbeyaz/h/20120228/seri_galibiyetler_istiyorum.html

banner220
Yorumlar (0)