banner212

banner211

Sessiz protesto

Aykut Kocaman'ın, Samsunspor maçı sonrası soyunma odasında sert çıkacağını düşünen oyuncular büyük şaşkınlık yaşadı.

Diğer 04.02.2012, 10:02
Sessiz protesto
banner218
Aykut Kocaman'ın, Samsunspor maçı sonrası soyunma odasında sert çıkacağını düşünen oyuncular büyük şaşkınlık yaşadı. Fenerbahçe'nin hocası, ne kimsenin yüzüne baktı, ne de ağzını açtı, yöneticilerle yenilginin analizini yaptı

Fenerbahçe, Samsunspor ile deplasmanda oynadığı karşılaşmadan öne geçmesine karşın ağır bir yenilgiyle ayrılırken, maçtan sonra çok kızgın olan Teknik Direktör Aykut Kocaman sessiz kalarak futbolcularını protesto etti.Karşılaşmanın altıncı dakikasında Miroslav Stoch'un attığı golü kazanmak için yeterli görüp, futbolunda hiçbir aşama kaydedemeyen ve kalan bölümde ev sahibi ekibe bol bol pozisyon verip, üç de gol yiyen sarı - lacivertlilerde maçtan sonra büyük üzüntü yaşandı.
Liderlik koltuğuna ortak olacakken bir anda tüm eleştiri oklarını üzerinde toplayan Fenerbahçeli oyuncuları Beşiktaş ile oynanacak olan derbi öncesi fazla yıpratmak istemeyen Kocaman susmayı uygun buldu. Jest ve mimikleri ile oyuncularına tepki veren sarı-lacivertli ekibin hocası herhangi bir eleştiri yapmadı, soyunma odasına gelen yöneticilerle sohbet etmeyi yeğledi.Yönetimden özel prim


Birçok oyuncu eleştiri alacağını ve ağır sözler işiteceğini hesaplarken Kocaman'ın karşılaşmadan sonra asık suratla gezinmesi dışında tepki vermemesini şaşkınlıkla karşıladı. Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Beşiktaş derbisi öncesi yapacağı toplantıda hem Samsunspor maçını, hem de son haftalardaki düşüşlerini değerlendirip, oyuncularını bu önemli maça motive edecek.


Bu arada Fenerbahçe Yönetimi de Beşiktaş derbisine özel prim uygulayarak, futbolcuları galibiyet için teşvik etmeye çalışacak.


Kaynak : http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20120204/sessiz_protesto.html

banner220
Yorumlar (0)