Beşiktaş ile Gaziantep Büyükşehir Belediyespor arasında yarın Fiyapı İnönü Stadı'nda oynanacak Ziraat Türkiye Kupası 3." />

banner212

banner211

Seyircisiz maçın davetiyeleri dağıtılıyor


Beşiktaş ile Gaziantep Büyükşehir Belediyespor arasında yarın Fiyapı İnönü Stadı'nda oynanacak Ziraat Türkiye Kupası 3.

Diğer 10.01.2012, 17:43
Seyircisiz maçın davetiyeleri dağıtılıyor
banner218


Beşiktaş ile Gaziantep Büyükşehir Belediyespor arasında yarın Fiyapı İnönü Stadı'nda oynanacak Ziraat Türkiye Kupası 3. tur maçını, Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun (PFDK) siyah-beyazlı kulübe verdiği 1 maçlık seyircisiz oynama cezası nedeniyle kadın ve yanlarında ebeveynleri olmak kaydıyla 12 yaş ve altı çocuklar izleyebilecek.


Beşiktaş Kulübü'nden yapılan açıklamada, kadın ve çocuk taraftarlar için davetiye biletlerinin dağıtımına Fiyapı İnönü Stadı'nda bulunan Kartal Yuvası mağazasında bu akşam başlanacağı bildirildi. Taraftarların maç gününde ise biletlerini Fiyapı İnönü Stadı bilet satış gişesinden saat 11.00 ile 20.00 arasında alabilecekleri kaydedildi.


Davetiye bilet almak isteyen kadın taraftarların nüfus cüzdanı fotokopisi getirmelerine gerek olmadığı, ancak yanlarında getirecekleri çocukların nüfus cüzdanını ibraz etmeleri gerektiği ifade edildi. Bilet dağıtımına öncelikle VIP tribün ve kapalı tribünden başlanacağı, bu biletlerin bitmesi durumunda sırasıyla numaralı, yeni açık ve eski açık tribün biletlerinin dağıtımının yapılacağı belirtildi.


SporExpres.com
banner220
Yorumlar (0)