banner212

banner211

Söğütlü'de karate coşkusu

Söğütlü Belediyesinin desteği ile devam eden karate kursu yeni dönem çalışmalarını sürdürüyor.

Diğer 23.10.2018, 12:06 23.10.2018, 12:09 UTKU KAYNAR
Söğütlü'de karate coşkusu
banner218

Söğütlü Belediyesinin desteği ile devam eden karate kursu yeni dönem çalışmalarını sürdürüyor. Söğütlü Belediye Başkanı Hüseyin genç ve Milli Eğitim İlçe Müdürü Mustafa Bölükbaşı Antrenör Hikmet Şaha gözetiminde çalışan sporcuları ziyaret etti.

Söğütlülü karateciler katıldıkları müsabakalarda gösterdikleri başarılarla dikkat çekerken ilçede karate sporuna olan ilgi her geçen gün artıyor. Söğütlü Belediyesi destekleri ile açılan kurslara 110 sporcu kayıt yaptırarak yeni sezon için çalışmalarına devam ediyor. Söğütlü Belediye Başkanı Hüseyin genç ve Milli Eğitim İlçe Müdürü Mustafa Bölükbaşı sporcuları ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgiler aldılar.

Karate antrenör Hikmet Şaha ;"Gençlerin karate sporuna her geçen gün daha fazla ilgi duyduklarını belirterek yeni spor salonuna ihtiyaç duyuluyor ve bunu belediye başkanımıza ilettik başkanımız en kısa sürede sporcuların daha güzel ortamda antrenman yapabilmeleri için yeni antrenman salonu ve sporculara malzeme yardımı sözü verdi. Kendilerine sporcularımız ve velilerimiz adına çok teşekkür ediyorum dedi." dedi

banner220
Yorumlar (0)