banner212

banner211

Spor Adamları'ndan antrenör ve sporculara jest

Sakarya Spor Adamları Derneği ilimizi ulusal ve uluslararası turnuvalarda başarıyla temsil eden sporcular için ödül töreni düzenledi. Plaket ve teşekkür belgelerini başkan Ekrem Yüce ve yöneticiler verdi.

Diğer 08.01.2022, 18:39 UTKU KAYNAR
Spor Adamları'ndan antrenör ve sporculara jest
banner218

Geçtiğimiz aylarda başarılı sporcuları ödüllendiren Sakarya Spor Adamları Derneği, bu geleneğini önceki gün de sürdürdü. İlimizi ulusal ve uluslararası turnuvalarda Satranç, bilardo, yüzme ve Tawkwondo branşlarında başarıyla temsil eden sporcular, geceye katılan protokol üyelerinden başarı plaketlerini aldı. Törende ayrıca sporcuların antrenörlerine de plaket takdim edildi.

GENİŞ KATILIM

Spor adamları Derneği yönetim kurulu üyeleri ödül ve teşekkür plaketi töreninde tam kadro hazır bulundu. Ekrem Yüce ve İsmail Karakullukçu başkanların yanı sıra Dernek başkanı Zeki Öztürk, yöneticiler  Tezcan Demir, Ersin Kestaneciler,  Ayhan İnan, Pınar Batmaz, Canan Küsmez, Ceyhun Ergün, Zehra Toy, İsmail Yıldız, bahadır Köken, Onur Sağır, İlker Zaimoğlu, Ersan Küsmez  plaket ve teşekkür belgesi takdim ettiler. 

ÖDÜLLERİ VERİLDİ

Törende Dünya Satranç Şampiyonasında 2. olan milli sporcu Berkay Çelik’e ödülünü Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce verirken, Gençler Avrupa 3 Bant şampiyonasında çeyrek finale kalmayı başaran Seymen Özbaş’a plaketini Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu takdim etti. Yüzme branşında Türkiye dereceleri yakalayan Su İnal’a plaketini Pınar Batman ve Canan Küsmez verirken, Bedensel engelli milli yüzücü Musa Açar’a ise ödülünü Zehra Toy verdi. Son olarak Dünya Taekwondo Başkanlık Kupasında 3.olan taekwonducu Aziz Mert Sağlam da plaketini Ersin Kestaneciler ve Ayhan İnan’dan aldı.

Yorumlar (0)