SUBÜ Akgün Ampüte'yi konuk etti

eşil Siyahlılar Cuma günü Ekrem Karaberberoğlu Altyapı Tesisleri’nde Kahramanmaraş Ampute Takımı ile karşılaşacak. Mücadele saat 14.00’de başlayacak.

Diğer 26.05.2022, 18:38 UTKU KAYNAR
SUBÜ Akgün Ampüte'yi konuk etti

Türkiye Bedensel Engelliler Federasyonu 2. Ligi’de mücadele veren Sakarya Akgün Ampute Engelliler Futbol Takımı, bitime 2 hafta kala şampiyonluğu garantilemişti. Yeşil Siyahlılar Cuma günü Ekrem Karaberberoğlu Altyapı Tesisleri’nde Kahramanmaraş Ampute Takımı ile karşılaşacak. Mücadele saat 14.00’de başlayacak.

DOSTLUK MAÇI

Şampiyonluk ipini göğüsleyen Akgün Ampute takımını ilk kutlayan ise Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi oldu. Spor Bilimleri Fakültesi öğrencileri düzenledikleri organizasyon ile hem Ampute futbol takımını tebrik ederken engelliler haftası nedeni ile her yıl yapılan farkındalık etkinlikleri kapsamında bir dostluk maçı yaptı

ÖDÜL VERİLDİ

Düzenlenen törene Akgün Ampute Futbol Takımı futbolcuları teknik heyeti ve kulüp başkanı Cemil Yıldırım’ın yanı sıra  Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörü Prof Dr Mehmet Sarıbıyık, Rektör yardımcısı Prof. Dr Naci Çağlar, Spor Bilimler Fakültesi Dekanı Nevzat Mirzeoğlu, Spor Bölüm Başkanı Prof. Dr Hakan Kolayiş, Beden Eğitim ve Spor Öğretmenliği Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Gülten Hergüner katıldı. Törende Ampute takımı ve üniversite öğrencileri dostluk açı yaparken şampiyon sporculara plaket ve madalya takdim edildi.

Yorumlar (0)