Taraklı'nın gururu oldular

Diğer 22.02.2024, 16:53 UTKU KAYNAR
Taraklı'nın gururu oldular

Sakarya’da düzenlenen çeşitli turnuvalarda Taraklıyı başarıyla temsil eden sporcular, Taraklı’nın başarılı Beden Eğitimi öğretmeni Burak Şirin ve Ortaokul Müdürü Musa Gürol ile birlikte İlçe Kaymakamı Burak Serttaş, Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Remzi Yetkin’i ziyaret ettiler. Kaymakam Serttaş şampiyonlarımıza hediyelerini takdim ederek başarılar diledi.

ŞAMPİYONLAR

Bilek Güreşi Sakarya İl 1’incisi Ecrin Efe, Kız Dart” Sakarya İl 1’incisi takımı Duru Aydemir, Zehra Cilbiz, Handan Bilgi, Semanur Cingöz, Erkek Dart Sakarya İl 1’incisi takımı Hamza Aksu, Hilmi Berat Etçik, Mustafa Esat Berik, Ömer Avdan, Nehir Sınavı ilçe lise düzeyinde İlk 3 Öğrenci Edanur Alatepe, Zeynep Çetin, Melike Gürsoy, Nehir Sınavı ortaokul düzeyinde İlk 3 öğrenci; Duru Aydemir, Zehra Cilbiz, Bedirhan Çal, İlçe Kaymakamı Burak Serttaş, Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Remzi Yetkin’i ziyaret ettiler.

SPORA DESTEK

Kaymakam Serttaş ve Başkan Pilavcı dereceye giren öğrencileri makamında kabul ederek hediyelerini takdim etti ve öğrencilere bölge finallerinde başarılarının devamını diledi. Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı ‘da öğrencilerimiz ve öğretmenlerimize eğitim alanında her konuda Taraklı Belediyesi olarak tam destek vermeye devam edeceğini dile getirdi. Öğrenciler ziyaretler sonrasından motivasyon yemeğinde bir araya geldi.

Yorumlar (0)