Ankara'da Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu'nun danışmanı olan Taranoğlu, Perşembe günü Ankara'da yapılacak olan Kürek Federasyonu Başkanlık seçimlerinde katılacak olan mevcut başkan adayı İlhami İşseven'in listesinde yer alacak." />

banner212

banner211

Taranoğlu kürek federasyonu yönetimine aday

Ankara'da Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu'nun danışmanı olan Taranoğlu, Perşembe günü Ankara'da yapılacak olan Kürek Federasyonu Başkanlık seçimlerinde katılacak olan mevcut başkan adayı İlhami İşseven'in listesinde yer alacak.

Diğer 06.11.2012, 17:14
Taranoğlu kürek federasyonu yönetimine aday
banner218

Ankara'da Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu'nun danışmanı olan Taranoğlu, Perşembe günü Ankara'da yapılacak olan Kürek Federasyonu Başkanlık seçimlerinde katılacak olan mevcut başkan adayı İlhami İşseven'in listesinde yer alacak..

Sapanca'da Gençlik ve Spor İlMüdürlüğü yaptığı dönemde kürek sporuyla ilgilenen Taranoğlu'nun federasyona girdikten sonra amacının Sakarya'da kürekçilikte tesis kazandırmak olduğunu, söyleyerek şunları söyledi.

''Sapanca Gölü kürek sporu için doğal parkur.Bu parkuru en iyi şekilde değerlendireceğiz.Bütün spor kuluplerine de yardım edecegiz'

banner220
Yorumlar (0)