banner212

banner211

Tatangalar'dan anlamlı turnuva

Universiteli Tatangalar Halı saha turnuvasının ismi ve tarihi değişti.

Diğer 04.01.2012, 14:25
Tatangalar'dan anlamlı turnuva
banner218
Universiteli Tatangalar Halı saha turnuvasının ismi ve tarihi değişti.

Üniversiteli Tatangalar tarafından geleneksel olarak düzenlenen Halı saha turnuvası bu yıl Ersin Yıldız ÜNİVERSİTELİ TATANGALAR FUTBOL TURNUVASI olarak düzenlenecek.


Geçtiğimiz günlerde geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Ersin Yıldızın ismi verilen turnuva ile ilgili tatangalar.com dan yapılan açıklama şöyle
 
Üniversiteli Tatangalar olarak bu yıl üçüncüsünü düzenleyerek geleneksel hale getirmeye çalıştığımız turnuvamıza birbirimizi daha iyi tanımak, birlikteliğimize kuvvet katmak, futbol sezonunun atıl olduğu şu günleri yine futbolu vesile kılarak hem spor hayatımızı renklendirmek, hem de sosyal aktivitelerimize bir yenisini eklemek adına katılımlarınızı bekliyoruz. Geleneksel olan turnuvamızı, bu seneden başlamak üzere Ersin YILDIZ anısına
düzenlenen Üniversiteli TATANGALAR futbol turnuvası olarak değiştirilmesi uygun görülmüştür. 17 Ağustosu anma etkinlikleri ile Ramazan ayına denk gelmesinden dolayı bu sene Turnuvamız Temmuz ayında gerçekleştirilecektir.

Turnuva maçları yarı final aşamasına kadar Altınova Halısaha Spor Tesislerinde oynanacak olup üçüncülük ve final maçları Ticaret Lisesi Sahasında oynanacaktır. Takımların kadroları 6 as , 4 yedek olmak üzere maksimum 10 kişiden oluşacaktır. Katılım bedeli takım başına 225 TL'dir. Takımlar ücretlerini eksiksiz olarak 15 Temmuz 2009 Çarşamba saat 17.00'a kadar İş Bankası Adapazarı Şubesi Yunus MERT adlı 2000 1737333 nolu hesaba yatırabilir, ya da elden vermek isteyen arkadaşlarımız Kağan KADUMAN, Anıl KARADAN, Onur BAYCAN ile irtibata geçebilirler.

Turnuva programı 10 takım üzerine düzenlenmiş ve planlanmıştır.

Turnuvada 1.,2. ve 3. takımlara kupa ödülleri verilecektir. Ayrıca gol kralı ve fair-play ödülleri verilecektir.

Formalar düzenleyici kurul tarafından belirlenen renklerde turnuva başlamadan önce takım temsilcilerine teslim edilecektir.

Turnuvayla ilgili güncel bilgileri,duyuruları, istatistikleri, yorumları, resimleri ve videoları

http://www.tatangalar.com/uniturnuva

adresinden takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)