banner212

banner211

Teksas, Milli maça hazır!

Bursaspor'un ateşli taratarı, Abdullah Avcı ile yeni dönemin başlayacağı Slovakya maçında tribünleri doldurmayı hedefliyor.

Diğer 24.02.2012, 12:00
Teksas, Milli maça hazır!
banner218
Bursaspor'un ateşli taratarı, Abdullah Avcı ile yeni dönemin başlayacağı Slovakya maçında tribünleri doldurmayı hedefliyor.

Bursaspor'un önemli taraftar gruplarından Teksas'ın amigosu Selim Kurtulan Bursasporluların hazırlık maçı değil resmi maç istediğini söyleyerek, "Bursalılar milli ruh ile stada koşacaklardır" dedi.Çiçeği burnunda teknik direktör Abdullah Avcı'ya destek verilmesinin önemli olduğunu ifade eden Selim Kurtulan, "Bursa ve Bursasporlu gereken desteği verecektir. Abdullah Avcı'ya güveniyoruz" diye konuştu."TEKSAS TRİBÜNLERİ HER ZAMANKİ GİBİ TAKIMIN YANINDA OLACAKTIR"


Teksas tribünlerinin her zaman olduğunu gibi yine takımın yanında olacağını ifade eden Selim Kurtulan, "Yine 90 dakika milli takımı sonuna kadar destekleyecektir. Bursalılar, Bursasporlular hazırlık maçı değil resmi maç istiyor. Bursa'da taraftarın gücü belli. Bursaspor taraftarı ile her maçı inanıyorum ki milli takım kazanacaktır. İstanbul'da oynanan maç ile Bursa'da oynanan maç arasında çok fark olduğu her zaman ortaya çıkıyor. Hiç bir Bursalı futbolcu sahada olmamasına rağmen bu destekler verildi.Milli ruh milli destek çok önemli. Bursa seyircisi milli ruhu çok iyi biliyor ve bu arzuyla stada koşuyor. Türkiye sevdamız, Bursaspor aşkımız. Önümüzde Almanya, Hollanda, Ermenistan maçı örnekleri var" şeklinde konuştu."MİLLİ TAKIM GENÇLEŞMELİ"


Serdar Aziz'in milli takım için büyük kazanç olacağını belirten Kurtulan, "Biz sahada gençleri görmek istiyoruz. Yeni yüzler görmek istiyoruz. Ozan İpek'i de milli takımda görmek istiyoruz. Tabii ki hocamızın takdiridir. İnşallah bu sene Avrupa'da Türkiye'nin ayak seslerini duyacağız" dedi."BİLET FİYATLARI ÇOK PAHALI"


Hazırlık maçında bilet fiyatlarının pahalı tutulmasını eleştiren Kurtulan, "5-10 lira olsaydı daha iyi olurdu. Burada TFF paraya değil desteğe bakması gerekiyor. Bu futbolcuların iyi bir morale ve desteğe ihtiyacı var" diye konuştu.

Kaynak : http://www.ajansspor.com/futbol/millitakim/h/20120224/teksas_milli_maca_hazir.html

banner220
Yorumlar (0)