banner212

banner211

Teniste yaz kupası heyecanı

Sakarya Tenis Akademi Spor Kompleksi’nin düzenlendiği Geleneksel 8-9 10 Yaş Yaz Kupası sona erdi.

Diğer 17.07.2019, 17:56 UTKU KAYNAR
Teniste yaz kupası heyecanı
banner218

Sakarya Tenis Akademi Spor Kompleksi’nin düzenlendiği Geleneksel 8-9 10 Yaş Yaz Kupası sona erdi. 90 sporcunun katıldığı müsabakalarda kulüp ve ferdi olarak dereceye girenlere kupaları verildi.

Sakarya Tenis Akademi Spor Kompleksi’nin düzenlendiği Geleneksel 8-9 10 Yaş Yaz Kupası sona erdi. İlimizin yanı sıra İstanbul, Bursa, Antalya, İzmit, ilimiz, Düzce, Bolu’dan 90 sporcu kulüp ve ferdi müsabakalarda yarıştı. Büyük çekişmeye sahne olan yarışmalar sonunda Erkekler Turuncu Top Turnuvası’nda Yağı Kaan Yılmaz, Kadın Turuncu Top Turnuvası’nda Defne Özel birinci oldu.

Erkek Yeşil Top Turnuvası’nda Halil Hatipoğlu ile Mustafa Ege Şık, Kadın Yeşil Top Turnuvası’nda Toprak Büyükdere ile Elif Nisa Akbaş zirvede yer aldı. Erkekler Turuncu Top çiftlerde Deniz Yağız Özkara-Rüzgar Büyükköse, erkekler yeşil Top çiftlerde Hüseyin Tuna Çavuş-Muhammed Eren Çavuş, kızlar yeşil Top çiftlerde Berca Cemre Başaran-Elif Kıılç birinci oldu. Tenis İl Temsilcisi Erhan Baylan, yapılan müsabakalar sonunda başarılı olan sporcuları kutladı.

Yorumlar (0)