banner212

banner211

Toçoğlu Kama'nın bu isteğini anında red etti!

Amatör Spor Kulupleri Derneği Başkanı Hüseyin Kama, Olgunlar Turnuvasının açılışına katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'nun gözlerinin içine bakarak şu istekte bulundu.

Diğer 10.06.2012, 14:40
Toçoğlu Kama'nın bu isteğini  anında red etti!
banner218
Amatör Spor Kulupleri Derneği Başkanı Hüseyin Kama, Olgunlar Turnuvasının açılışına katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'nun gözlerinin içine bakarak şu istekte bulundu..

 

''Sayın başkanım. Olgunlar turnuvasını yaptığımız Ticaret Lisesinin bu sahası artık bize yetmiyor. Turnuvanın başlaması içinde okulların tatile girmesini bekledik. Sizden isteğim, Kent Parkta bize turnuva için yer verin. Orada çok ina var. O binalardan birini yıkıp bize verirseniz bizde turnuvayı bundan sonraki yıllarda orada yaparız''

Kama'nın bu konuşması sonrasında Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Kama'nın isteğine biraz tepki göstererek şunları söyledi:

"Böyle bir istek olmaz. Kent Park Sakaryalının nefes aldığı dinlendiği bir yerdir. Bu konu burada kapanmıştır. Eğer turnuva için saha arıyorsanız Erenler Stadyumu var. Orada oynayın'

Yorumlar (0)